Zbulohet gjinia e fëmijës që po presin Arbenita dhe Fero

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Arbenita Ismajli dhe Fero kurorëzuan dashurinë e tyre disa vjeçare në martesë pak ditë më parë. Lajmin e bëri me dije vetë dyshja përmes një postimi në rrjete sociale, teksa publikuan foto nga ceremonia.

Përpos kësaj, u zbulua se çifti ishin në pritje të fëmijës së tyre të parë. Madje, u publikua dhe një foto nga ceremonia e kurorëzimit, në të cilën shfaqej Arbenita me barkun e rrumbullakosur.

Edhe pse lajmet kanë qarkulluar prej ditësh, ata kanë vendosur të mos reagojnë. Së fundmi, burime të afërta pranë tyre kanë konfirmuar për “Prive” se Fero dhe Arbenita do të bëhen me një vajzë.

Të fundit

Aksident tek mbikalimi i Sukthit, i plagosuri dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në mbikalimin e Sukthit. Mësohet se një i plagosur ka mbetur nga aksidenti. Prej...

Sherr mes vëllezërve në Tiranë, 12-vjeçari qëllon me thikë të vëllanë adoleshent, si është gjendja e tij

Rreth orës 13:30, në rrugën “Hysen Xhura”, janë konfliktuar për motive të dobëta 2 vellëzër me njëri-tjetrin. Si pasojë e konfliktit një shtetas i mitur...

E rëndë në Tiranë, 12-vjeçari godet me thikë vëllain

Një sherr mes vëllezërish ka ndodhur sot në Tiranë. Policia njofton se rreth orës 13:30, në rrugën ‘Hysen Xhura’, janë konfliktuar për motive të...

Eurovision me spektatorë, lejohet pjesëmarrjen e 3500 personave

Festivali Europian i këngës do të zhvillohet me spektatorë këtë vit. Organizatorët e Eurovizion, siguruan lejen për të lejuar një publik prej 3500 personash,...

Mamaja përqafon djalin për ta mbrojtur nga të shtënat me armë, vdes në krahët e saj 9-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është shënuar në SHBA. Katër persona janë qëlluar për vdekje në një zyrë periferike të pasurive të patundshme në Los...

Lajme të tjera

Web TV