Bllokimi i fluturimeve/ Gjykata merr vendimin dhe jep masën e sigurisë për 3 kontrollorët

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën për tre kontrollorët e AlbControl.

Për Flora Ndrecën është vendosur masa “arrest shtëpie”, ndërsa për dy të tjerët “arrest në burg”…

Lajmi në përditësim…


Të fundit

Ekstremisti serb kërcënon Kroacinë: Nëse ndërtoni bazë ushtarake në Kosovë, do ta sulmojmë me raketa

Shtimi i forcave kroate në kuadër të KFOR-it në Kosovë dhe keq lajmi i dhënë në media se ministri...

Halim Kosova: Rama më tha se e kam derën e hapur, ndaj i kërkova leje Bashës të kaloja nga krahu tjetër

Mjeku i njohur Halim Kosova, i cili nuk ishte në listat e kandidatëve të Partisë Demokratike për zgjedhjet e 25 prillit, ka folur ditën...

Tronditëse/ Dyshohet se u helmuan nga ushqimi, vdesin tre anëtarë të familjes shqiptare

Tre anëtarë të një familjeje kosovare kanë vdekur në Shqipëri. Vdekjen e tyre e ka konfirmuar kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, përmes një telegrami...

Pamje nga aksidenti shokues/ Momenti kur traileri përplas gruan në bagazhin e makinës së saj (Video)

Një incident i papritur ka ndodhur para një supermarketi në Leçe të Italisë. Një kamion i madh mallrash papritur bëri një lëzivje mbrapa duke...

E rëndë/ Bombë në një shkollë për vajza, të paktën 40 të vrarë dhe dhjetëra të plagosur

Shpërthime të shumta në një shkollë në kryeqytetin e Afganistanit vranë të paktën 40 njerëz dhe plagosën dhjetëra të tjerë, kryesisht studente femra në...

Lajme të tjera

Web TV