“I q* r*pt”/ Fjalët e Julit bëjnë Sindin të qajë dhe të braktisë emisionin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Që në fillim të kësaj puntate të Përputhen, Sindi është shfaqur shumë e prekur dhe madje derdhi edhe lot për shkak të disa fjalëve të shkëmbyera mes Julit dhe Alesandros.

Juli dhe Alesandro në një bisedë Live në Instagram flasin për Sindin, e Juli dëgjohet të thotë: “I q… ropt, e hedh telefonin nga dritarja”.

Sipas Sindit është prekur e gjithë familja e saj nga këto fjalë të rënda.

“Mamaja ime ende nuk ka marrë veten nga vdekja e gjyshit, dhe kur pa ato fjalë u desh të merrte qetësues, babai im ishte me shumë nerva,” tha Sindi.

Nga ana tjetër Juli u kundërpërgjigj duke thënë se fjalët e rënda nuk ishin për Sindin por për telefonin.

“Ke shumë të drejtë që kam përdorur fjalët e gabuara, por gjithsesi nuk janë për ty ato fjalë, por i kam thënë për telefonin, duket shumë qartë,” tha Juli.


Të fundit

“Që kur isha 12 vjeçe”/ E rëndë, 17-vjeçarja shqiptare denoncon babain për përdhunim

Një histori e rëndë, ku në thelb ka abuzimin seksual brenda një familje, ka tronditur Korinthin. Bëhet fjalë për...

13 vjet pas tragjedisë/ Shpresë për drejtësi në Gërdec, SPAK rihap hetimet

Prokuroria Speciale (SPAK) i kërkoi Gjykatës së Lartë rihapjen e çështjes ndaj ish-Ministrit të Mbrojtjes Fatmir Mediu. Nga shpërthimi i repartit të demontimit të...

Horoskopi ditor, e premte 7 maj 2021

Dashi Dita e nesërme mund të jetë kritike për punën tuaj. Mendohuni mirë përpara se të paraqisni një projekt në punë, pasi rezultatet e nesërme...

Lajme të tjera

Web TV