Vajza e Bill Gates reagon për herë të parë pas lajmit për ndarjen e prindërve të saj

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Prej mbrëmjes së djeshme, lajmi që bëri xhiron e botës ishte vendimi i Bill dhe Melinda Gate, të cilët kanë vendosur të divorcoheshin pas 27 vitesh martesë. Ata u shprehën se nuk mund të qëndrojnë më çift së bashku.

Mirëpo, pas këtij lajmi ka reaguar vajza e çiftit, Jennifer Gates, e cila publikoi ??një deklaratë në Instastory.

“Deri më tani, shumë prej jush kanë dëgjuar lajmet që prindërit e mi po ndahen”. tha ajo. “Ka qenë një periudhë sfiduese për të gjithë familjen tonë”.

Më tej Jennifer shton: “Jam ende duke mësuar se si të mbështes më së miri procesin dhe emocionet e mia, si dhe anëtarët e familjes në këtë kohë.

Unë personalisht nuk do të komentoj më tej për asgjë rreth ndarjes, por ju lutem ta dini se fjalët tuaja të mira dhe mbështetja janë me vlerë për mua. Faleminderit për respektimin e vendimit tonë për privatësi”.


Të fundit

“Vijon pa u ndalur puna”/ Rama poston videon e punës për rindërtimin e sistemit kullues në Fier

Kryeministri Edi Rama ka bërë publike pamjet teksa vijon puna për rindërtimin e sistemit kullues në Mbrostar, Fier. Rama bën...

Mori 5 mijë euro për një masë sigurie më të lehtë, nis gjykimin për ish-gjyqtaren Mimoza Margjeka

Pas përfundimit të hetimeve nga SPAK, ka kaluar për gjykim dosja ndaj ish-gjyqtares së Korçës, Mimoza Margjeka. Të pandehur në këtë çështje janë marrë...

“Me të madhin”/ Shqiptari në Itali publikon foton me kryeministri Rama

Kryeministri Edi Rama, gjatë vizitës së tij të zhvilluar ditën e djeshme në Firence ka tërhequr vëmendjen edhe të shqiptarëve të cilët jetojnë në...

Detaje rrënqethëse/ 10-vjeçari në Shkodër lidhi litarin në betoniere dhe po bënte një lojë por iu shtrëngua në qafë

Detaje të reja janë zbuluar për ndarjen tragjike nga jeta të 10-vjeçarit Nasir Ymerit, i cili humbi jetën aksidentalisht teksa po bënte një video...

Kuvendi miraton ngritjen e Komisionit Hetimor për “shkarkimin” e Metës me 98 vota pro

Parlamenti ka votuar pro për ngritjen e Komisionit Hetimor për “shkarkimin” e presidentit Meta. Ngritja e Komisionit u votua me 98 vota pro, 6 kundër...

Lajme të tjera

Web TV