Gazetari habitet nga makina që lëviz Agron Shehaj: Erdhi në studio jo me Range apo Mercedes, por zbriti nga një…

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Gazetari Sokol Balla është surprizuar këtë pasdite nga makina me të cilën lëviz kandidati për kryetar i PD-së, Agron Shehaj.

Në një shënim në rrjete sociale, ai thotë se Shehaj mbërriti në mjediset e medias ku ai punon me një makinë Tesla, jo me Benz apo Range Rover. Mesa duket Balla thumbon Bashën me këtë shënim, duke e cilësuar Agron Shehajn si një person të thjeshtë, por edhe modern në të njejtën kohë, jo “old fashion” duke përdorur “makina të fortësh” si Benz apo Range Rover, por diçka moderne.

“Sapo takova kandidatin per kryetar te PD Agron Shehaj, ne ambientet e Neës24. Erdhi per nje interviste tek lajmet. Nuk mberriti as me Range Rover, as me Mercedes, as nuk rrotulloi gomat e ndonje Porsche. Zbriti nga nje Tesla”, shkruan Balla në Facebook.

Tesla e miliarderit Elon Musk ka shumë veçanti, si makinë elektrike, një makinë që nuk ndot ambientin, me teknologji të zhvilluar dhe konsiderohet si makina që arrin 100 km/h më shpejt se çdo makinë tjetër.


Të fundit

Rama mes deputetëve, Basha “i vrenjtur”, Kryemadhi “e kuruar”/ Ja çfarë nuk u pa nga Parlamenti (Foto)

Kuvendi i Shqipërisë zhvilloi paraditen e sotme seancën e parë konstituitive, ndërsa 140 deputetët e rinj do të mblidhen...

Drejtonte mjetin në gjendje të dehur dhe mbante armë pa leje, arrestohet 30-vjeçari në Lezhë

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi drejtonte mjetin në gjendje të dehur dhe mbante me vete armë gjahu pa leje. Gjatë kontrolleve,...

“Ta çojmë në nivel tjetër arsimin”, Rama prezanton 11 anëtarët e Bordit të Akreditimit të Agjencisë së Sigurimit të Cilësisë në Arsimin e Lartë

Kryeministri Edi Rama do të prezantojë sot Bordin e Akreditimit të Agjencisë së Sigurimit të Cilësisë në Arsimin e Lartë. Kreu i qeverisë theksoi se...

Pamje brutale/ Talebanët dhunojnë gratë afgane gjatë protestës (Video)

Gratë afgane dolën në rrugët e Kabulit për të protestuar të zemëruara nga formimi i një qeverie talibane, duke paraqitur një sfidë të panjohur...

Harmonia në çift, si të ruani të freskët pas kthimit nga pushimet

Ja shpjegimet e psikologut dhe seksologut italian Matteo Merigo Ndonjëherë ndodh. Edhe nëse të gjitha statistikat thonë të kundërtën, duke raportuar rregullisht shifrat e divorcit...

Lajme të tjera

Web TV