test

E pabesueshme/ Inter ‘vjedh’ trajnerin e rivalëve dhe gjen pasardhësin e Contes

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ka ndodhur me te vertete gjithcka per sa i perket Simone Inzaghit ne momentet e fundit ku duket se eshte permbysur gjithcka.

Keshtu, pas takimit qe ai ka pasur dje me Lotiton, tranjeri dukej sikur ishte nje hap afer rinovimit me Lazion por nuk ka ndodhur keshtu.

Nderkohe, sot ne seline e Interit eshte pare edhe agjenti Tullo Tinti, i cili nuk eshte vetem agjenti i Alessandro Bastonit, por edhe i Simone Inzaghi.

Me sa duket, Interi pasi ka pare qe ka humbur Allegrin, ka vendosur te hidhet i gjithi ne sulm per Simone Inzaghin.

“Po detajet? Jane te thjeshta: Inter i ka ofruar Simone Inzaghit plot 3,5 milione euro ne sezon per dy vite.”

“Pra, ne thelb jane nje milione eurom e shume nga sa Lotito i ofronte Inzaghit, por nga ana tjeter, perballe eshte nje skuader si Interi, e jo Lazio.”

“Kjo eshte nje oferte qe eshte pranuar nga Inzaghi qe ka cmendur keshtu Lotiton qe ka pretenduar nga Inzaghi qe te mbaaje fjalen e dhene. Por me sa duket, kur Interi troket, eshte shume e veshtire per nje tranjer te qendroje te nje skuader si Lazio.”

Të fundit

Gara e Splitit në Kroaci/ Piloti shqiptar renditet në vendin e dytë

Piloti Gentjan Shaqiri arriti të marrë vendin e dytë me makinën e tij “Formula 3”, në Split të Kroacisë. Në...

“Minimumi jetik 200 euro, pensionet 100 euro”/ Dilaveri: Hendeku i thelluar

Eksperti i ekonomisë, Flobens Dilaveri, ka komentuar lidhur me pensionet dhe situatën në të cilën ndodhet shteti. Sipas Dilaverit, minimumi jetik është 200 euro, ndërsa...

Temperaturat e larta shkaktojnë viktimën e parë në Shqipëri

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete në anë të rrugës nacionale Roskovec-Berat. Bëhet me dije se i moshuari është Abaz Metaj dhe nga verifikimet...

Ankesa për votim të paligjshëm në zgjedhjet amerikane

Ish Presidenti Donald Trump, i cili pritet të jetë kandidat i Partisë Republikane në garën për Shtëpinë e Bardhë, thotë se njerëzit po votojnë...

Biden lehtëson rrugën për shtetësi rreth 500.000 çifteve në amerikë

Presidenti amerikan, Joe Biden, ka prezantuar të martën një prej përpjekjeve më të mëdha për t’ua lehtësuar rrugën drejt shtetësisë qindra mijëra migrantëve në...

Lajme të tjera

Web TV