Kryeministri Rama jep lajmin e mirë: Shkon në 800 mijë numri i vaksinimeve ndaj Covid-19

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

800 mijë vaksinime kundër COVID 19 janë kryer deri tani në vendin tonë që nga fillimi i fushatës ‘Shqipëria Buzëqesh’.

Lajmin e ka bërë me dije kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në rrjetet sociale.


Të fundit

Kryeministri Rama jep lajmin e mirë: Shkon në 800 mijë numri i vaksinimeve ndaj Covid-19

800 mijë vaksinime kundër COVID 19 janë kryer deri tani në vendin tonë që nga fillimi i fushatës 'Shqipëria...

Vrasja tragjike në Librazhd/ Momenti pasi djali i çiftit sheh skenën makabër dhe e nisin drejt ambulancës (Video)

Një ngjarje e rëndë tronditi mbrëmjen e sotme Librazhdin, ku Qemal Bici vrau më sëpatë gruan e tij Mendurie Bici dhe më pas vrau...

E bujshme/ Jeff Bezos do të fluturojë në hapësirë ​​në 20 korrik

Jeff Bezos ka një datë për të përmbushur ëndrrën e tij për të udhëtuar në hapësirë. Themeluesi i Amazon do të zhvillojë 20 korrikun e ardhshëm...

U gjetën të vdekur nga fëmijët, del fotoja e çifit Bici nga Librazhdi

Krimi në familje çoi në një tragjedi të dyfishtë pasditen e sotme në Dragostunjë të Librazhdit. Qemal Bici i mori jetën gruas së tij 53-vjeçare,...

Pamje të rënda/ Momenti kur shqiptari ekzekutohet me breshëri plumbash në Greqi (Video)

Kur kanë kaluar pak ditë nga vrasja e 32-vjeçarit shqiptar në Greqi, Aris Papas, mediat greke, kanë publikuar pamjet e momentit të ekzekutimit. Siç shihet...

Lajme të tjera

Web TV