U shkarkua nga Kuvendi, vjen reagimi i presidentit Ilir Meta

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Pas shkarkimit të tij në parlament nga posti i presidentit Ilir Meta ka reaguar permës një statusi në facebook.  Ai ka shpërndarë pjesë nga fjalimi i Jenisherit ku shkruan “Do i dalim zot nipërve dhe mbesave tonë pensionistë”.

Të dashur miq, ju uroj një pasdite të qetë, relaksuese dhe të qeshur duke ju përshëndetur të gjithëve me këtë thënie frymëzuese!


Të fundit

U shkarkua nga Kuvendi, vjen reagimi i presidentit Ilir Meta

Pas shkarkimit të tij në parlament nga posti i presidentit Ilir Meta ka reaguar permës një statusi në facebook. ...

Balla pas shkarkimit të presidentit : Puna jonë mbaroi sot, Meta të presë vendimin e gjykatës

Kreu i Gurpit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla i bëri thirrje politikanëve të “bashkohen në heshtje” për çdo adresim ndaj Gjykatës Kushtetuese, që...

Kuvendi shkarkon nga detyra Metën, reagon presidenca: Vendimi antikushtetues

Presidenca ka reaguar menjëherë pas shkarkimit të presidentit Ilir Meta. Zëdhënësi i presidencës Tedi Blushi, e ka cilësuar vendimin antikushtetues “Zero shqetësim nga vendimi antikushtetues...

Policia i ngriti kurth, ja trafikanti që ndihmoi pa dashje në arrestimin e qindra kriminelëve

Më shumë se 800 kriminelë në të gjithë botën janë arrestuar pasi autoritetet kanë arritur të përgjojnë bisedat e tyre falë një aplikacioni të...

Për herë të parë në histori! Kuvendi i Shqipërisë shkarkon Presidentin

Ilir Meta është i pari President i Republikës në historinë e Shqipërisë që shkarkohet nga Kuvendi. Deputetët kanë votuar sot pas një seance plenare të...

Lajme të tjera

Web TV