Gazeta Fjala, e hënë 5 korrik 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Ditë zie për Oriola Marashin, modelja humb personin e dashur (Foto)

Modelja e njohur, Oriola Marashi ka humbur sot personin e dashur të familjes, gjyshin e saj. Lajmin e ka dhënë vetë ajo me anë të...

Rrahet brutalisht dhe plagoset me pistoletë 20-vjeçari në Greqi, policia: E bënë “gjobëvënësit” shqiptarë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kalkidhiki të Greqisë ku një 20-vjeçar është rrahur brutalisht dhe më pas është plagosur me armë zjarri....

Operohet Papa Françeskut, mjeku: Shkoi mirë por do të…

Papa Françesku ka përfunduar me sukses operacionin në Spitalin Gemelli të Romës. Operacioni në zorrën e trashë, ishte i planifikuar prej kohësh. Sipas mediave italiane,...

Shpërthimi i fuqishëm në detin Kaspik, dyshimet e para (Video)

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në detin Kaspik. Shpërthimi masiv është dëgjuar dhe parë në një rreze prej qindra kilometrash, ndërsa kamerat kanë...

Lajme të tjera

Web TV