Rama jep lajmin: Nisin sot fluturimet drejt Zyrihut e Stambollit nga “Flatrat e Veriut”

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Sot kanë nisur fluturimet drejt Zyrihut dhe Stambollit nga aeroporti ndërkombëtar i Kukësit “Flatrat e Veriut”.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Kryeministri Rama, i cili përmes një postimi në rrjete sociale shkruan se 120 pasagjerë kanë mbërritur sot nga Zyrihu në Kukës, me një cilësi të lartë fluturimi shërbimi dhe çmime ekonomike.

Postimi i plotë:

Air Albania hap krahët edhe në “Flatrat e Veriut”

Sot nisën fluturimet drejt Zyrihut dhe Stambollit nga aeroporti ndërkombëtar i Kukësit

Ndërkohë që 120 pasagjerë mbërritën nga Zyrihu në Kukës.

Me cilësi të lartë shërbimi dhe çmime ekonomike, Air Albania ka synim që shumë shpejt të shtojë destinacione për shqiptarët, dhe jo vetëm të Shqipërisë, por edhe të Kosovës, Maqedonisë së Veriut dhe Malit të Zi.


Të fundit

Rama jep lajmin: Nisin sot fluturimet drejt Zyrihut e Stambollit nga “Flatrat e Veriut”

Sot kanë nisur fluturimet drejt Zyrihut dhe Stambollit nga aeroporti ndërkombëtar i Kukësit “Flatrat e Veriut”. Këtë lajm e ka...

PD publikon listën, emrat që kandidojnë për anëtarë të Këshillin Kombëtar

Partia Demokratike ka publikuar listën me kandidatë për Këshillin Kombëtar, të cilët do i dërgohen Kuvendit Kombëtar të PD-së për miratim në mbledhjen që...

Shqiptari i kapur me kanabis dënohet nga gjykata britanike, avokati: Do shlyente borxhin për operacionin e babait

Një “fermer” kanabisi është dënuar me dy vite e gjysmë nga autoritete britanike pasi u ka kap duke kultivuar 64 bimë të lëndës narkotike...

I kërkoi foto nudo 12-vjeçares dhe ia dërgoi babait të saj, i riu tenton që të përfitojë para

Një student 17-vjeçar u arrestua në shtëpinë e tij në Mykonos nga oficerët e policisë të Drejtorisë së Krimit Kibernetik, pasi akuzohej për pornografi...

Arkë me peshk për zv.ministren/ Revoltohet Murrizi: Monstra, edhe m** po t’u japësh nuk thonë jo

Ish-deputeti Myslim Murrizi ka reaguar ashpër pas arrestimit të zv.ministres së Brendshme, Rovena Voda për korrupsion, cila u kap në përgjime duke marrë euro,...

Lajme të tjera

Web TV