“Përvojë unike”, familja Lipa për vizitën në Tiranë: Faleminderit shumë që na bëtë të ndjehemi pjesë e familjes suaj (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Babai i Dua Lipas, Dukagjin Lipa ka komentuar nëpërmjet Instagram mbresat që i la vizita në Tiranë.

Familja Lipa takuan kryeministrin Rama, kryebashkiakun Veliaj dhe ambasadoren amerikane Yuri Kim, por më shumë përshtypje Dukagjinit duket se i ka lënë vizita në rezidencën mbretërore të Shqipërisë.

Dukagjin Lipa falenderon të afërmit e tij u ndjenë pjesë e familjes shqiptare.

STATUSI NGA DUKAGJIN LIPA

Vizita në Rezidencën Mbretërore Shqiptare me Kryeministrin shqiptar Z. Edi Rama ishte një përvojë unike. Faleminderit shumë që na bëtë të ndjehemi pjesë e familjes suaj.

Me dashuri dhe respekt. Familja Lipa

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa)


;

Të fundit

Kush janë të plagosurit me armë pranë Qytetit Studenti? Njëri prej tyrë në gjendje të rëndë

Janë identifikuar dy personat e mbetur të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në rrugën Todi Shkurti në...

“Filloi nga një konflikt çasti, autori është identifikuar”/ Plagosja e dyfishtë në Tiranë, Policia jep informacion zyrtar

Policia ka dhënë informacion zyrtar mbi plagosjen e dyfishtë në Tiranë teksa bëhet me dije se autori është identifikuar. Në njoftim thuhet se të plagosur...

Lajm i fundit/ Plas arma në Tiranë, ka të plagosur

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në Tiranë. Dyshohet se nga të shtënat ka dhe të plagosur. Ngjarja ka ndodhur tek pallati i quajtur...

Ende pa marrë veten nga përmbytjet që i morën jetën 200 personave, Gjermania përgatitet për një tjetër stuhi të rrezikshme

Shirat e rrëmbyer dhe stuhitë do të godasin Gjermaninë Perëndimore mbrëmjen e sotme dhe ditën e nesërme. Në shtetin jugor të Bavarisë, ekspertët e...

Rey Manaj i papërmbajtshëm, shënon përsëri gol me Barcelonën (Video)

Rei Manaj vazhdon të shkëlqejë me fanellën e Barcelonës. Sulmuesi i përfaqësues shqiptare, po shfrytëzon çdo mundësi që po i jepet me katalanasit për...

Lajme të tjera

Web TV