Ju pëlqen? Zbulohet konkurrenti i dytë i Big Brother VIP Albania

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

“Big Brother VIP Albania” pritët të startojë në tetor dhe që nga tani kanë filluar zbulimi i konkurrentëve që do të jenë pjesë e shtëpisë së famshme.. Produksioni ka publikuar zyrtarisht tashmë një prej personazheve VIP që do të jetë konkurrent.

Fillimisht u konfirmua për Sheila Haxhirajn, këngëtares së cilës në Instagramin zyrtar të BBVA, u publikuan vetëm këmbët e saj.

Ndërsa tashmë sipas disa burimeve të Panorama Plus, mësohet se konkurenti i dytë që pritet të zyrtarizohet nga produksioni është një prej komedianëve binjak nga Vlora.

Bëhet fjalë për Romeo Veshajn, i cili mesa duket ka lënë angazhimet e tij televizive për të startuar një tjetër angazhim aventureskt.

Sipas këtyre burimeve, Romeo është parë teksa lëviz “lartë e poshtë” nëpër ambientet e Top Channel. Ndërkohë këtë vit, Arbana Osmani ka bërë të ditur se çmimi i dhuruar do të jetë jo më pak e as më shumë se sa 100 mijë euro të plota.

Shtëpia ku ata do të banojnë do të jetë tejet luksoze me hapësirë mbi 1500 metra katrorë, ku banorët VIP do të qëndrojnë për mbi 100 ditë.


Të fundit

Ju pëlqen? Zbulohet konkurrenti i dytë i Big Brother VIP Albania

“Big Brother VIP Albania” pritët të startojë në tetor dhe që nga tani kanë filluar zbulimi i konkurrentëve që...

I shpëtoi “ferrit”/ Çfarë po ndodh tani me Alvin Berishën? Rrëfehet gazetari i njohur

Taulant Kopliku, gazetari shqiptar në emisionin investigativ italian “Le lene”, ka folur sot në emisionin “Zona Zero” në Top News. Gjatë bisedës në studio, Kopliku...

I mbante të fshehura, grekut i sekuestrohen rreth 13 mijë euro të padeklaruara në Kapshticë

Policia Kufitare e Kapshticës ka goditur një rast të modeklarimit të të hollave në kufi, duke sekuestruar shumën prej 12.445 eurove. Shuma e parave është...

Për ”Le Monde”: Quhem Ismail Kadare, nuk kam asgjë prej myslimani

Prestigjiozja franceze ka botuar më 23 maj 1986, në faqet 15 dhe 19, intervistën ekskluzive me shkrimtarin Ismail Kadare, të zhvilluar gjatë vizitës së...

Yuri Kim takon anëtarët e KPK: Vettingu i pavarur, themeli i reformës në drejtësi

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara, Yuri Kim ka publikuar në rrjetet sociale fotot e takimit me komisionerët e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit. Ambasadorja Kim...

Lajme të tjera

Web TV