Beyonce feston 40-vjetorin e lindjes, ja çfarë i shkruan vetes

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Beyonce është ndër emrat më të njohur të muzikës botërore. Ajo ka qenë anëtare e grupit muzikor Destiny’s Child dhe është bashkëshortja e reperit të njohur Jay-Z.

Në 40 vjetorin e saj Byonce i ka bërë vetes një dedikim. Ajo shprehet se për herë të parë në jetën e saj ajo ka një kuptim sesa e brishtë është vërtetë jeta dhe sipas saj duke parë vështirësitë e jetës kuptojmë dhe sa e rëndësishme është ajo.

Këngëtarja me famë botërore shprehet se tashmë e ndjen se është rritur dhe është mirnjohëse për këtë.

Ky është viti i parë që unë e kuptoj vërtet se çfarë do të thotë të jesh gjallë dhe të jetosh momentin. Është hera e parë që unë mundem të kuptoj sesa e brishtë është vërtetë jeta, sa e vështirë mund të jetë ajo ndonjëherë dhe për këtë arsye, sesa e rëndësishme është të ndalesh dhe të nuhasësh trëndafilat në kohët e mira. Mendova se e dija atë kur isha 21 ose 30 vjeçe … por nuk e dija. Unë jam shumë mirënjohëse që jam RRITUR! Kjo ka qenë absolutisht më e mira që kam ndjerë në jetën time”, ka shkruar Beyonce.


Të fundit

Beyonce feston 40-vjetorin e lindjes, ja çfarë i shkruan vetes

Beyonce është ndër emrat më të njohur të muzikës botërore. Ajo ka qenë anëtare e grupit muzikor Destiny’s Child...

Çmendet Hamilton, përplas mekanikun gjatë provave në pistën ruse (Video)

Një incident ka ndodhur sot pasdite gjatë sesionit të dytë të provave të lira që po zhvillohen në pistën ruse të Sochi. Në momentin që...

E pabesueshme! Florian Marku mbipeshë në prag të finales së madhe, duhet të humbasë 1.8 kg për 2 orë

Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan për titullin ndërkombëtar në peshat e mesme. Tanimë dy boksierët kanë dalë në matje zyrtare, por shqiptari...

Rama takon homologun holandez: Rutte rikonfirmon mbështetjen për integrimin

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me homologun e tij të Holandës, Mark Rutte, në selinë e OKB. Në një postim në ‘Facebook’, shoqëruar...

“PD është në proces tranzicioni”/ Yuri Kim “shënjeshtron” Berishën: Nuk ecet para me një këmbë tek e shkuara

Pas takimit me kreun e PD-së, Lulzim Basha, ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim ka dalë në një prononcim për mediat duke thënë se demokracisë...

Lajme të tjera

Web TV