Policia e kërkon për ta arrestuar prej 7 muajsh, Stresi vjen i qetë në Shqipëri dhe nxjerr pamjet nga Rinasi (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, është kthyer në Shqipëri pas arratisjes për në Angli 7 muaj më parë.

Kujtojmë se këngëtari u shpall në kërkim nga Policia, si organizator i protestave për vrasjen e Klodian Rashës.

Me anë të një videoje në Instagram, Stresi ka publikuar momentin që është pritur nga familjarët në aeroport, ndërkohë që krahas videos shkruan se familja është mbi të gjitha.

“Familjen mbi të gjitha, Mir Se Ju Gjeta”, shkruan Stresi.

Nuk dihet nëse ka një skadim të urdhër-arrestit, por duhet thënë se, pavarësisht se në kërkim, reperi duket se nuk e ka mendjen fare tek policia.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STRESI (@stresi)


Të fundit

Policia e kërkon për ta arrestuar prej 7 muajsh, Stresi vjen i qetë në Shqipëri dhe nxjerr pamjet nga Rinasi (Video)

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, është kthyer në Shqipëri pas arratisjes për në Angli 7 muaj...

Kosova shkarkoi trajnerin, De Biasi ndër favoritët për ta zëvendësuar

Në fakt, nuk është hera e parë që lakohet emri i De Biasit për të drejtuar përfaqësuesen e Kosovës. Edhe 3 vjet më parë...

Aksident në Fier/ Makina përplas motorin, plagoset një person

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në fshatin Mbrostar ku shtetasi E. S duke drejtuar automjetin...

Nga Veliaj deri tek Lulzim Basha, zgjerohet numri i personaliteteve që do të ruhen nga Garda

Me vendim të Këshillit të Ministrave është zgjeruar lista e personaliteteve që do të merren në mbrojtje nga Garda e Republikës. Sipas vendimit, Lulzim Basha,...

“Ti je e divorcuar”/ Sherri i dy mësueseve në Tiranë, ja si ndodhi përleshja mes tyre

Kur policia i hodhi prangat 38-vjeçarit Edmond Faja dhe referoi në gjendje të lirë pesë persona të tjerë që u përleshën në afërsi të...

Lajme të tjera

Web TV