Temperatura deri në 22 gradë, ky është parashikimi i motit për sot

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Bregdeti Shqiptar do të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve gjatë gjithë ditës. Ndërsa pjesa tjetër e vendit do të paraqitet me kthjellime dhe kalime vranësirash, të cilat më të dukshme do të jenë përgjatë kufirit Lindor, ku herë pas here do të pësojnë zhvillim të përkohshëm por nuk do të gjenerojnë reshje.

Temperaturat e ajrit do të rriten lehte në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 3°C deri në 22°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Verior-verilindor duke sjellë në brigjet detare dallgëzim 2 – 3 ballë.


Të fundit

Temperatura deri në 22 gradë, ky është parashikimi i motit për sot

Bregdeti Shqiptar do të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve gjatë gjithë ditës. Ndërsa pjesa tjetër e vendit do të...

Nuk ka “pazar”, Rama e bën fakt zgjatjen e vetingut

Socialistët kanë parashikuar një fond të posaçëm 2 vjeçar për institucionet e vetingut në drejtësi KPK dhe KPA, ndonëse mandati i tyre përfundon qershorin...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 27 tetor 2021

Dashi Injoroni të gjithë ata që thonë se ju po ëndërroni me sy hapur pasi janë totalisht gabim. Keni çdo të drejtë ta lini të...

Berisha shpalli kandidaturën për kryetar, Basha bën menjëherë lëvizjen e radhës

Lulzim Basha ka thirrur mbrëmjen e së martës kryetarët e degëve të Partisë Demokratike në një mbledhje me dyer të mbyllura. Shqip raporton se diskutimet...

Lajme të tjera

Web TV