Shqipëria para viteve ’90

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit

Shqipëria para viteve ’90

https://www.youtube.com/watch?v=idk5eIfGdds&ab_channel=FJALAWEB

“Qenke budalle”/ Plas sherr i fortë mes Arjolës dhe Antonelës

Një sherr i fortë ka ndodhur pas spektaklit të mbrëmshëm në shtëpinë e Big Brother, mes Arjolës dhe Antonelës, të cilat për pak sa...

“Xheviti qëndron shumë kohë në zyrë gjoja për të lexuar, por sipas mendimit tim, ai…”/ Përgjimet ndaj disidentit komunist, që vuajti 32 vite burg

Nga Dashnor Kaloçi Publikohet një dosje arkivore voluminoze të nxjerrë nga institucioni i Autoritetit për Informimin e Dosjeve të ish-Sigurimit të Shtetit, ku ndodhen me...

Varianti i ri i Covidit/ Vendet e BE-së pezullojnë udhëtimet në rajonin e Afrikës jugore

Vendet e Bashkimit Evropian kanë rënë dakord të pezullojnë përkohësisht udhëtimin në vendet e Afrikës jugore pas zbulimit të variantit të ri të COVID-19,...

Tragjedia në Kosovë/ Prek babai i nxënësit: Djali u zgjua dhe më pyeti për shokët, i thashë jetojnë në parajsë

Babai i nxënësit të plagosur në tragjedinë e djeshme në Gllogjan, ka bërë një postim prekës për të birin dhe bashkëmoshatarët e tij, që...

Lajme të tjera

Web TV