Ribashkimi Bora-Donald, Beatrix Ramosaj thyen heshtjen

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, ka reaguar për herë të parë për lajmet e ribashkimit të Donaldit dhe Borës.

E pranishmë në “Netët e klipit shqiptar”, ajo u shpreh mes tjerash se nuk është e lehtë të jesh kryefjalë e mediave por armën e vetme ka talentin dhe punën.

“Nuk është e lehtë të jesh kryefjala e gjitha protaleve sepse sheh çdo gjë dhe ka njerëz që mundohen të hedhin gurë. Por e vetmja armë që kam është sinqeriteti, talenti dhe puna. Me këtë do ua mbyll gojën të gjithëve”, tha Trixa.

E pyetur nëse e kanë mërzitur lajmet e fundit, referuar ribashkimit, këngëtarja u përgjigj shkurt: “Nuk më kanë mërzitur lajmet. Nuk i kam parë. Nuk kam pasur kohë”.

Kujtojmë që Beatrixi arriti të triumfonte në spektaklin në “Netët e klipit shqiptar”, pasi fitoi çmimin e madh.

Të fundit

Shuhet nga jeta komediani i njohur Richard Lewis

Richard Lewis, komediani i njohur amerikan ka ndërruar jetë në moshë 76- vjeçare. Lewis, i cili zbuloi se ishte...

Rusi/ Arrestohet kryeredaktori i gazetës së pavarur për një artikull kundër ushtrisë

Kryredaktori i i gazetës së pavarur Novaya Gazeta është arrestuar në Moskë pasi akuzohet se ka diskredituar forcat ushtarake ruse. Sergei Sokolov u ndalua...

Strukturat informale/ 200 mijë lekë gjobë kush nuk deklaron numrin e pushuesve

Nga dhomat e thjeshta deri tek vilat që akomodojnë pushues përmes AirBNB apo Booking dhe nuk kanë një licencë, do të regjistrohen në Qendrën...

Sa njerëz në botë festojnë ditëlindjen më 29 shkurt?

Rreth 0.27 për qind e popullsisë së botës feston ditëlindjen sot, më 29 shkurt. Edhe pse ky mund të duket si një numër i vogël,...

UEFA dënon Bayern Mynihun, gjobë dhe një ndeshje pa tifozë

Komiteti i Kontrollit, Etikës dhe Disiplinës i UEFA-s ka qenë shumë i ashpër në vendimet e fundit disiplinore, sidomos me dy skuadra, Bayern Munich...

Lajme të tjera

Web TV