“Jam bërë pishman”! Pendohet vjehrra që nxori videon e nuses në Librazhd

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Emisioni “Piranjat”, në Abc, ka trajtuar këtë të martë historinë e rëndë të Librazhdit, ku vjehrri dhe vjehrra dhunojnë psikologjikisht nusen e tyre që e kapën duke iu tradhtuar djalin dhe më pas i bëjnë publike videon.

“Piranja” Lediona Xheladinaj ka shkuar në Togëz të Librazhdit për të pyetur vjehrrën se si ndihet për atë që bëri, kur vetë ajo ka përballë tashmë një kamer.

Vjehrra pas shumë insistimeve pranon se është bërë pishman për veprimin që bëri.

“Dilni përjashtë, hajt se ka dhe rregulla të tjerë. Unë nuk kam bërë asnjë gjë. Nusja është në shtëpi. Burri im nuk është kurvar, është shumë i ndershëm. Nuses nuk i kam bërë asgjë, e gjeta ashtu dhe ja bëra. I mora të atin, të ëmën. Jam shumë keq, më lini rehat se po më bie të fiktë. Mos më prek me dorë. Turp të ketë ajo që e bëri atë. Jam bërë shumë pishman, kaq”, tha vjehrra.

Ndërkohë, vjehrri nuk dëshiron që të flasë, madje shtyn edhe gazetaren, e cila i kthehet, duke i kërkuar që të mos e prekë me dorë. Pas këmbënguljes së gazetares, vjehrri i nuses së re flet me një fjalor rruge, teksa shprehet se “Në të s*mës të shkojnë. Ik mos të të shohë fare”.

Të fundit

Presidenca e Këshillit të Sigurimit/ Rama: Moment krenarie për gjithë shqiptarët!

“Një moment krenarie për gjithë shqiptarët”, kështu e përkufizon kryeministri Edi Rama, kryesimin e Këshillit të Sigurimit nga Shqipëria. Në një...

FOTO/ Si Brigitte Macron shpëtoi Mbretëreshën Camilla nga një incident ‘live’

Pritja e bërë nga çifti presidencial francez ndaj Mbretit Charles dhe Mbretëreshës Camilla ishte e ngrohtë. Brigitte Macron, në një gjest solidariteti femëror, “i shpëtoi” një incidet...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në Volos. Por si duket, kaosi nuk preku vetëm në jetët e njerëzve, por edhe ato...

‘Bild’: Para gjithë botës, Rama i vë frenat ankesave ruse me një fjali

Kjo ishte një deklaratë e qartë nga shefi! Dhe sërish kryeministri i Shqipërisë Edi Rama nuk i rezistoi dot një goditjeje ndaj Rusisë.., shkruan...

Pse nuk duhet të flini kurrë gjumë në anën tuaj të djathtë

Kur shtriheni në shtrat në fund të ditës së gjatë, ndoshta përkuleni nën batanije dhe vendoseni në pozicionin tuaj të preferuar të gjumit pa...

Lajme të tjera

Web TV