Çift i ri në showbizin shqiptar? Këngëtarja e njohur sinjale lidhjeje me reperin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një çift i ri i duket se po i shtohet showbizit shqiptar. Bëhet fjalë për këngëtaren Melinda Ademi dhe reperi Finem.

Dyshimet kanë lindur pas një komenti në Instagram, ku Melinda ka publikuar një foto, në të cilën shkruan: Të dua dua t’më thuash.

Ndërkohë Finem i ka komentuar:“Coco Chanel“.

Më tej, këngëtarja ia kthen: “Se ta boj jetën pikante”, duke lënë të kuptohet se diçka më shumë ka në jetën e tyre. Mirëpo, asgjë nuk është konfirmuar ende zyrtarisht dhe gjithçka mbetet për t’u parë./abcnews.al


Të fundit

Lajmi i fundit/ Ndërron jetë tragjikisht në fushë futbollisti 16-vjeçar i Trepça ’89

Një ngjarje e rëndë, por edhe e hidhur për futbollin kosovar ka ndodhur këtë të shtunë. Një lojtar junior...

Lufta në Ukrainë/ Forcat ruse po konsolidojnë pozicionin në Mariupol

Rusia po konsolidon praninë e saj ushtarake në qytetin port të pushtuar të Mariupolit duke ndërtuar një bazë të madhe ushtarake. Lajmi është bërë i...

Liderët e BE vijnë të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet që priten të firmosen

Më 6 dhjetor, për herë të parë Shqipëria do të presë liderët e vendeve të Bashkimit Europian në samitin me vendet e Ballkanit Perëndimor. Në...

“Gratë e ish-burrave të mi më kanë inat”, Rudina Dembacaj i befason të gjithë

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj, para se të martohej me Mark Frrokun, ka qenë e lidhur me regjisorin Eduart Grishaj dhe më pas me...

SHBA-ja prezanton bombarduesin e ri bërthamor

Ashtu siç pritej, detajet specifike të kësaj fluturakeje kanë mbetur sekrete Forcat ajrore të Shteteve të Bashkuara kanë prezantuar bombarduesin e ri bërthamor, B-21, i...

Lajme të tjera

Web TV