Niko Komani përlotet: Po dridhem, jam bullizuar që ditën e parë kur erdha në Tiranë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Stilisti, Niko Komani është një ndër personazhet më të njohur dhe një nga këshilluesit më të mirë sa i përket stilit dhe modës.

Gjithmonë e shohim mjaft pozitiv, mirëpo së fundmi ai ka shpërthyer në lot, pasi ka rrëfyer kujtime nga fëmijëra e tij.

Niko tregoi se që në moshën 5-vjeçare ai kishte një pasion të madh për modën dhe të bukurën, teksa pohoi se vitet që kaloi në Greqi e ndihmuan për atë që ai është sot.

Gjithashtu stilisti ka treguar se pasi u kthye në Tiranë nga Greqia është bullizuar për shkak të veshjes.

“Kur jam kthyer jam bullizuar që nga dita 1. Erdha i veshur me ngjyra në një Tiranë të zymtë dhe gri. Komentet e njerëzve mua nuk më prekin dhe njerëzit kanë inat që unë nuk prekem”, tha ndër të tjera ai për “Ftesë në 5”.

Të fundit

Manchester City “shkrin” Liverpoolin në Etihad dhe vijon ndjekjen ndaj Arsenalit

Manchester City përmbys dhe bën “poker” ndaj Liverpool, duke ndezur festën në “Etihad Stadium”. Ishte ekipi i Jurgen Klopp ai...

“Dikur u cilësua ‘George Washington’ i Kosovës”/ Rama akuza Hagës për gjyqin ndaj Thaçit

Kryeministri Edi Rama i ka dalë sërish në mbrojtje ish Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi, i cili del të hënën në gjyq për akuzat...

Tragjike/ Ish-mjeku vret gruan dhe dy fëmijët, më pas i jep fund dhe jetës së tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një ish-mjek italian ka vrarë gruan, dy fëmijët dhe më pas ka kryer vetëvrasje. Ngjarja ndodhi...

Ndahet nga jeta në moshën 102-vjeçare bashkëshortja e legjendës Selman Stërmasi

Ndahet nga jeta në moshën 102-vjeçare bashkëshortja e legjendës së futbollit shqiptar Selman Stërmasi, Nezihat Stërmasi. Nezihat ishte një nga mbështetëset më të mëdha të...

Sot 1 Prilli! Ironia e Bledi Manes: Gëzuar ditëlindjen Olta dhe Luiz…

Bled Mane sapo bëri atë që di të bëj më mirë, sërish. Gazetari ka bërë një postim në rrjetet sociale ku me rastin e...

Lajme të tjera

Web TV