test

Manchester Utd e mbyll vitin me përballjen ndaj Wolves, formacionet zyrtare të skuadrave

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Wolverhampton dhe Manchester United do të përballen në kuadër të xhiros së 18-të në elitën e futbollit anglez, Premier League.

Vendasit me ndryshime në shtabin teknik vijnë të motivuar në këtë sfidë pas fitores së madhe në udhëtim ndaj Evertonit disa ditë më parë.

Ndërkohë në top formë janë edhe Djajtë e Kuq, ku kanë marrë dy fitore radhazi tanimë dhe janë duke u ngritur në tabelë.

Formacionet zyrtare:

Wolves: Sa, Semedo, Collins, Kilman, Bueno, Nunes, Neves, Moutinho, Whang, Costa, Podence.

Man Utd: De Gea, Wan-Bissaka, Varane, Shaw, Malacia, Casemiro, Eriksen, Bruno Fernandes, Garnacho, Antony, Martial.

Të fundit

Formacionet zyrtare të sfidës Poloni-Holandë, Lewandowski e nis sfidën nga stoli

Poloni-Holandë çelin raundin e parë të Grupit D në EURO2024, me sfidën që nis në orën 15:00 dhe që...

Ndërtimi i minierës së litiumit, Financial Times: Vuçiç jep dritën jeshile

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është duke u përgatitur t’i japë Rio Tintos dritën jeshile për ndërtimin e minierës më të madhe të litiumit...

10% më të lartë se mesatarja, ja kush është shteti me refuzimin më të lartë të vizave

Sipas një studimi të Henley & Partners, Afrika përballet me normat më të larta të refuzimit të vizave për zonën Schengen në Evropë, me...

Bajrami: “Dhamë maksimumin tonë, tani duhet të mendojmë për ndeshjen ndaj Kroacisë”

Nedim Bajrami shënoi golin më të shpejtë në historinë e Kampionateve Europiane, pas vetëm 23 sekondash lojë ndaj Italisë, por pavarësisht kësaj, kuqezinjtë dolën...

Samiti i Paqes për Ukrainën, Spiropali takohet në Zvicër me zv.Presidenten e SHBA-ve

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është takuar me Zv.Presidenten e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Kamala Harris. Takimi është zhvilluar në...

Lajme të tjera

Web TV