“Di shumë gjëra”/ Gazetarja i kthehet Oltës: Zoti nuk u kursye aspak për ty, përse po…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këtë javë Olta Gixhari e ka zhvilluar lojën e saj me “kërcënime”. Siç nuk i ka hije një gruaje, aktorja gjatë gjithë kohës e ka kërcënuar Efin se informacionet që ajo ka për të nga jashtë mund ta nxjerrin nga “BBV”.

Por duket se të njëjtin kërcënim ka pasur edhe për Kiarën, duke i thënë Luizit se do ti thoshte gjithçka që dinte për gruan e tij. Kaq ka mjaftuar që rrjeti të shpërthejë ndaj aktores, duke e akuzuar për gjuhën e pahijshme të përdorur ndaj femrat. Duket se një vërejtje e ka pasur edhe gazetarja e njohur, Trëndafile Visha, e cila i ka drejtuar Olta Gixharit katër pyetje, duke e ironizuar për deklaratat e dhëna.

Reagimi i plotë:

KATER PYETJE PER NJE “ZONJE”…

“Tirana eshte e vogel, dhe une di shume gjera per ty, per ate e kete”…

– Mire, shume mire, “zonje”, po tjeter gje di ti perveç “hartes se thashethemeve”…?!

Psh: pak gjeografi, pak histori, pak kinematografi, pak letersi, pak sport, pak diplomaci, pak, shume pak filozofi, dhe nje therrime, vetem nje therrime matematike, aq sa per vete…

Per aromen femerore, zonje; butesine, sharmin, elegancen,  dashurine, zonje, dashurine…

Se “pisten” e madhe ku mund te vallezosh e te kendosh bukur para dhe falas e ke?!

Perse e stampon veten “ngelese” ne te gjitha lendet para nje publiku te tere?!

Perse nje publik i tere, prej teje dhe te tjereve si ti u dashka te ndryhen brenda nje “shpelle” pa kujtese, pa asgje prej gjeje?!…

– Zoti nuk u kursye aspak per ty “zonje”, aspak, perse shkelmon kaq rendshem?!

Të fundit

E rëndë në Korçë/ 38-vjeçari futet në lokal dhe rreh ish-bashkëjetuesen

Një person me inicialet G. Ç ., 38 vjeç, banues në fshatin Dishnicë, Korçë është shpallur në kërkim pasi...

“Në 14 Maj ndryshimi do bëhet fakt i kryer”/ Meta: Bizneset e vogla nuk do paguajnë taksa

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka zhvilluar një takim me bizneset e vogla dhe të mesme. Në një reagim në Facebook, Meta shprehet...

Rrëmbimi dhe vrasja Jan Prengës/ Burg përjetë kopshtarit Festim Bexhdilit

Festim Bexhdili, ish kopshtar i Kompleksit ‘Golden’ do të mbetet në burg përjetë. Gjykata e Posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar...

Mes arrestit të Putinit dhe arrestit të Berishës ka lidhje

Nga Frrok Cupi Cilat janë lidhjet mes tyre? Janë disa, disa minore e disa thuajse njësoj mes të ‘madhit’ e të ‘voglit’. Lidhja kryesore, se Putin...

E rëndë/ Ndërron jetë në moshë të re ylli i TikTok-ut, dyshohet se…

Vdes në moshën 30-vjeçare ylli i TikTok-ut dhe nëna e dy fëmijëve, Jehane Thomas. Thomas vdiq tragjikisht të premten dhe lajmi vjen pak ditë pasi...

Lajme të tjera

Web TV