E rëndë/ Sherr për një borxh, shqiptari qëllon 6 herë me armë tunizianin në Itali

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali.

Një sherr për një borxh ka përfunduar me plagosje.

Konkretisht një shqiptar ka plagosur me armë një shtetas tunizian.

Sipas mediave italiane shqiptari i paidentifikuar ka qëlluar gjashtë herë me pistoletë ndaj tunizianit.

Shkak i sherrit banal është bërë një borxh dhe për të zgjidhur këtë problem shqiptari i ka shkuar drejt shtëpisë së tunizianit aty ku e ka plagosur me armë.

Pas ngjarjes shqiptari është arratisur, teksa tunizani ndodhet në spital për mjekim.

Të fundit

Feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç bën Kejvina Kthella

Kejvina Kthella prej vitesh njihej si një nga vajzat më të bukura të showbiz-it, por së fundmi u bë...

Sopranoja italiane Ana Pirozzi vjen për Master Class në Tiranë, pa pagesë për të rinjtë

Sopranoja e njohur italiane, Ana Pirozzi do të jetë në Tiranë për një master class falas për të rinjtë. Këtë e bëri me dije...

Kur duhet të hamë më shumë mish në dimër apo verë? Ja çfarë thonë mjekët

Kur jashtë është ftohtë dhe temperaturat bien nën zero gradë Celsius, shpesh mund të shërbejë si një instinkt për të kërkuar porcione ushqimi më...

7 vende përrallore të cilat duhet t’i vizitoni të paktën një herë gjatë jetës tuaj

Cilido qoftë versioni juaj i parajsës në tokë, vendet më poshtë jo vetëm që mahnisin sytë me bukuritë e rralla natyrore por edhe mbushin...

Fushata i kushton shtrenjtë, Mitsotakis rezulton me Covid 19

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis ka rezultuar pozitiv për Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kreu i qeverisë helene i cili ka anuluar...

Lajme të tjera

Web TV