Horoskopi i ditës së dielë, 2 prill 2023

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dashi

Yjet flasin për dashurinë dhe dëshirat realizohen. Për sa i përket punës, kjo ditë premton mirë edhe nëse ka ende një stres të akumuluar. Përfitoni nga fundjava për të shkëputur dhe rimbushur bateritë tuaja, qetësia juaj varet nga kjo.

Demi

Të dielen rikthehet dëshira për t’i kushtuar më shumë kohë partnerit që e kishit lënë pas dore. Në punë, nëse jeni punonjës dhe nuk jeni të kënaqur me të, filloni të kërkoni përreth për ndryshim.

Binjakët

Kujdes nga çdo mosmarrëveshje e vogël në familje, veçanërisht me dikë nga akrepi, luani dhe ujori. Në punë mungon kënaqësia por do të vijnë propozime të reja.

Gaforrja

Bëhuni të zënë sepse dashuria do t’ju buzëqeshë. Nëse jeni i vetëpunësuar, tani është koha e duhur për të bërë më shumë. Vetëm me shumë mund mund të prishësh konkurrencën dhe të arrish shumë suksese, ekonomike e më gjerë.

Luani

Të dielen agjitacioni duhet mbajtur nën kontroll për të mos prishur atmosferën në dashuri. Në punë përfundoni gjithçka në mëngjes sepse atëherë do të bëheni pak të dëshpëruar.

Virgjëresha

Kjo është një ditë e bukur për të përjetuar në maksimum emocionet e dashurisë. Nëse keni një partner, organizoni diçka të këndshme së bashku si një udhëtim jashtë qytetit. Nëse nuk e keni, mund të jetë koha ta kërkoni.

Peshorja

Duhet të mbani nën kontroll eksitimin për të mos prishur atmosferën në dashuri. Në punë përfundoni gjithçka në mëngjes sepse atëherë do të bëheni pak të dëshpëruar. Nga ana tjetër, është e diel kështu që do të dëshironit të pushoni, por ndonjëherë duhet të përveshni mëngët.

Lexo edhe :  Dy vëllezërit u grindën deri në fund të jetës/ Historia si u krijuan ‘Corn Flakes’

Akrepi

Të dielen këto ditë mund të ketë dështime. Në punë nëse prisni përgjigje do të vijnë. Ndoshta mund të jetë koha e duhur për të kërkuar një rritje page.

Shigjetari

Kujdes nga marrëdhëniet e vështira sepse mund të shkaktojnë disa probleme. Në punë ka debate dhe mosmarrëveshje me kolegët. Ruani qetesine sa me shumë. Ndonjëherë e dimë se nuk është e lehtë, por duhet të kafshosh gjuhën dhe të përfitosh sa më mirë nga një situatë e keqe.

Bricjapi

Në këtë periudhë të jetës suaj duket se është e vështirë të gjeni dashuri apo t’i kushtoni kohë asaj. Në punë, nga ana tjetër, mos e nënvlerësoni veten. Jo çdo gjë po ecën në mënyrën e duhur, por do të arrini të gjeni përgjigje për problemet që ju kaplojnë.

Ujori

Të dielen në dashuri po vjen një ditë paksa e menduar, ndaj bëni kujdes. Për sa i përket punës, gjithçka po shkon mirë ndaj vazhdoni kështu së do shkojnë punët për mrekulli.

Peshqit

Kujdes nga disa pasiguri të vogla në dashuri. Për sa i përket punës në dy ditët e ardhshme, bëni kujdes me investimet. Jo të gjithë po sjellin rezultatet e dëshiruara. Merrni këshilla nga një person i besuar në mënyrë që të mos bëni gabime serioze për të cilat do të përfundoni të pendoheni.

Të fundit

7 vende përrallore të cilat duhet t’i vizitoni të paktën një herë gjatë jetës tuaj

Cilido qoftë versioni juaj i parajsës në tokë, vendet më poshtë jo vetëm që mahnisin sytë me bukuritë e...

Fushata i kushton shtrenjtë, Mitsotakis rezulton me Covid 19

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis ka rezultuar pozitiv për Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kreu i qeverisë helene i cili ka anuluar...

Gazetarja plas ‘bombën’: Ja çfarë do të bëjë prokuroria për çështjen e Tahirit

Burime të sigurta të gazetares Anila Hoxha deklaruan se pavarësisht se prokurori i çështjes ka aprovuar lirimin e Saimir Tahirit, të hënën po shohin...

Tkurret popullsia e Shqipërisë, 32 mijë banorë më pak gjatë vitit të kaluar

Edhe gjatë vitit 2022, popullsia e Shqipërisë vijoi tendencën rënëse. Sipas të dhënave të publikuara nga INSTAT, më 1 janar 2023 në vendin tonë u...

Puthi Georgia Melonin/ Basha “xhelozon” Ramën: Sillet si yjet e Hollywood-it

Veprimi i kryeministrit Edi Rama një ditë më parë në Molavi, ku i dha një përaqfim të zjarrtë kryeminsitries së Italisë Georgia Meloni, është...

Lajme të tjera

Web TV