Takohen krushqit/ Babai i Kiarës dhe motra e Luizit darkojnë bashkë, çfarë paralajmërojnë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Motra e Luiz Ejllit, Ina, përmes një “story” në “Instagram” ka treguar ditën e djeshme se ka mbërritur në Tiranë.

Pas kësaj ajo ka treguar se është takuar me babain e Kiarës dhe kanë konsumuar një darkë së bashku. Ina Ejlli ka lënë të nënkuptohet se ka edhe një surprizë për Luizin, mbase në “prime”-n e mbrëmjes së sotme.

“Gëzuar për Kiarën dhe Luizin. Faleminderit familja Tito për mirëkuptimin e dhuruar! Arbeni, babai i Kiarës dhe unë ndodhemi në Tiranë, për një darkë ku më ka ftuar. Babai i Kiarës do ikë nesër, unë do të rri për shumë surpriza”, shkruan Ina Ejlli.

Takohen krushqit/ Motra e Luizit darkon me babain e Kiarës,

Të fundit

Pritjes i vjen fundi/ Nisin përgatitjet për “BBV3”, ja pamjet brenda shtëpisë (Foto)

Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa...

“Më duhen 8 mijë euro”/ Gazetari publikon mesazhet, si Naim Murseli kërkonte para borxh

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se babai i Naim Murselit ka ndryshuar qartë qëndrim në lidhje me vrasjen...

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin e tij. Abolfazl Saber Mokhtari,...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Lajme të tjera

Web TV