Euro bie në kuotën e 110 lekëve/ Kursi i këmbimit, 26 Prill 2023

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sot, më 26 prill 2023, dollari amerikan blihet me 100.4 lekë dhe shitet me 101.7 lekë.

Euro blihet me 110.7 lekë dhe shitet 111.5 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 124.4 lekë dhe shitet me 125.4 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 112.6 lekë, ndërsa në shitje me 113.6 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 73.5 lekë dhe në shitje me 75.6 lekë.

Për më tepër shihni tabelën e mëposhtme.

Euro bie në kuotën e 110 lekëve/ Kursi i këmbimit, 26 Prill

Të fundit

Aksident i rëndë në Tiranë/ “Golfi” godet urbanin e Kamzës, zbardhen detajet e para

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në Tiranë. Një automjet tip “Golf“ ka goditur në pjesën e...

Moti i keq ‘bën kërdinë’ në këtë vend,mbyllen shkollat dhe anulohen…

Emiratet e Bashkuara Arabe janë prekur nga moti i keq, me shirat e dendur që kanë përmbytur autostradat kryesore. Ndërkohë, numri i të vdekurve...

Njëlloj sikur të mundë miza, elefantin

Nga Artur Ajazi Po të dëgjosh Gazin, Këlliçin, Nokën, apo dhe ndonjë këshilltar të Bashkisë së Tiranës mbrëmjeve në emisionet televizive, mëndja edhe mund të...

Do përjashtojë Kryemadhin nga partia?/ Meta: Kemi vuajtur pasojat e nepotizmit

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, deklaroi mbrëmjen e djeshme se do të lufojë nepotizmin në parti, duke ngritur aludimet se do të...

Ndryshimet klimatike po kontribuojnë në një rritje të goditjeve në tru

Ndryshimi i shpejtë i kushteve të motit, si dhe çekuilibri i temperaturave globale, për shkak të ndryshimeve klimatike, kanë një ndikim të rëndësishëm në...

Lajme të tjera

Web TV