Finalja e BBV/ Luizi i prerë: O i pari o i katërti! Më ikën truri të dal në vend të dytë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Teksa pak kohë na ndajnë nga finalja e BBV, Luizi dhe banorët kanë filluar të flasin për pritshmëritë me njëri-tjetrin.

Ai tha se në momentin kur moderatorja e emisionit Arbana Osmani, do ketë zarfin në dorë, ai do humbasë 20 kilogramë nga stresi.

Teksa po fliste me Efin, Luizi tha se ka dëshirë të dalë ose i katërti ose fitues dhe se nuk do e donte vendin e dytë. Efi nga ana tjetër i tha Luizit se nëse ai nuk shpallet fitues, ai nga inati nuk do e urojë as fituesin.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Për Zotin, më mirë të dal i katërti sesa i dyti.

Efi: Të ikën truri ëë?

Luizi: Më mirë që nxirr të katërtin. Të thotë emër tjetër, uaaa!

Efi: E di çfarë kam frikë tek ty? Je aq emocional dhe inatçi, saqë po të jenë dy veta dhe të thotë emrin tjetër, ti as që ke për ta uruar fare.

Luizi: S’dua ta mendoj fare atë moment. Më mirë të më nxjerrin të katërtin dhe iki direkt, bëni çfarë të doni.

Efi: Atë hall kam tek ty, kur të dalë fituesi tjetër, do mërzitesh shumë.

Luizi: Dua të dal i katërti. O i katërti o i pari.

Të fundit

Pritjes i vjen fundi/ Nisin përgatitjet për “BBV3”, ja pamjet brenda shtëpisë (Foto)

Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa...

“Më duhen 8 mijë euro”/ Gazetari publikon mesazhet, si Naim Murseli kërkonte para borxh

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se babai i Naim Murselit ka ndryshuar qartë qëndrim në lidhje me vrasjen...

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin e tij. Abolfazl Saber Mokhtari,...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Lajme të tjera

Web TV