test

Icardi i del kundër Interit përpara derbit: “Mos u kruaj me djallin”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ka veshur fanellën e Interit për 6 sezone, duke mbajtur shiritin e kapitenit për shumë ndeshje dhe shënuar plot 124 gola, megjithatë Mauro Icardin duket se nuk e lidh më asgjë me zikaltrit.

Ndonëse na ka mësuar shpesh të vendosë ndeshjet derbi ndaj Milanit me golat e tij, në një status pak orë para gjysmëfinales së Championsit, argjentinasi ka bërë një postim, që mund të interpretohet si një mbështetje për kuqezinjtë.

“Nëse nuk do të shkosh në ferr, mos u kruaj me djallin”, shkroi sulmuesi argjentinas i Galatasarayt në një story në Instagram, ku ndër të tjera ka zgjedhur të veshë një bluzë të zezë dhe të bëjë foto në një sfond të kuq.

Natyrisht ky postim ka nxitur reagimi ne shumë tifozëve zikaltër, që për vite me radhë e kanë pasur idhullin e tyre sulmuesin, por që duket se tashmë do ta listojnë mes armiqve.

Të fundit

Bimët mjekësore, eksporte të sigurta drejt tregjeve elitare të BE-së

Bimët medicinale dhe aromatike janë një pjesë e rëndësishme e ekonomisë në Malësinë e Madhe, duke punësuar qindra burra...

‘Çmendet’ moti/ Përmbytjet bëjnë kërdinë në këtë vend, 9 viktima dhe 17 të zhdukur

Të paktën 9 persona kanë vdekur dhe 17 të tjerë mbeten të zhdukur për shkak të shirave të dendur në Kinë, njoftoi media shtetërore...

Subvencionet në bujqësi, 18 mijë aplikime fituese deri tani

Në Skemën Kombëtare të Mbështetjes në Bujqësi 2024, rreth 18 mijë aplikime janë shpallur fituese pas përfundimit të fazës së parë, ndërsa procesi vijon...

4 arsyet psikologjike pse gocat qajnë kur kanë ditëlindjen

Me siguri që edhe ju i keni parë videot e ditëlindjeve që qarkullojnë në platformat Reddit apo TikTok, ku shumica e gocave shfaqen duke...

“Alma Arrazi, fillimi i fundit tragjik”/ Ja çfarë i tha bashkëshorti para aktit fatal

Rasti i Alma Arrazit, e cila u vetëmbyt në ujërat e lumit Buna sëbashku me 3 fëmijët e mitur, vijon të tronditë opinionin. Ditën...

Lajme të tjera

Web TV