Rama ngre dolli me ujë të ftohtë: Të na rrojë Tepelena turistike që vetëm zhvillohet!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këtë të premte, kryeministri Edi Rama ndodhet në Tepelenë, pasi po mban një mbledhje qeverie, e cila do të zgjasë dy ditë.

Mirëpo, krahas angazhimeve politike, ai ka gjetur kohë dhe për të vizituar qytetin. Ndër të tjera, Rama ka ndarë në rrjetet sociale një video, në të cilën shihet teksa shijon ujin e ftohtë të Tepelenës.

Ai ka bërë gëzuar, teksa ka theksuar që ky qytet është zhvilluar shumë në sektorin e turizmit.

“Uji i ftohtë i Tepelenës. Gëzuar! Të na rrojë Tepelena turistike që vetëm zhvillohet dhe është bërë një magnet që vetëm thith të tjerë që vijnë për ta shijuar”, thotë ndër të tjera Rama.

Të fundit

“Qershori nis me 37° C”/ Meteorologia: Vera starton shumë egër

Meteorologia Lajda Porja ka bërë parashikimin e motit për muajin qershor, duke qenë se edhe dy ditë na ndajnë...

‘Me i pas dy jetë ti kisha dhënë ty’, publikohet kënga e Kombëtares përpara ‘Gjermani 24’

Më shumë se një këngë, himni që do shoqërojë Kombëtaren në finalet e Europainit 2024 është një mesazh i shkëlqyer promovimi për Shqipërinë. Albania, kështu...

Nuk e fitoi dot “BBV3”, rrëfehet si asnjëherë më parë Jul Deda, zbulon gabimin që bëri

Julian Deda ishte këtë të enjte në “Ftesë në 5” ku ka folur “shtruar” për eksperiencën e tij në Big Brother Vip, të cilës...

Kuvendi i hap dritën jeshile ngritjes së komisionit anti-SPAK

Komisioni i Posaçëm Antikorrupsion u miratua në Kuvend në seancën e së enjtes. Komisioni u miratua me 74 vota pro, teksa 12 ishin kundër...

Pse nuk i kemi adresat si e gjithë Evropa…?!

Nga Ben Andoni Identifikimi i adresës sime personale në Tiranë është gati po ai i vjetri me përjashtimin e vetëm, që emri i rrugës ka...

Lajme të tjera

Web TV