Të shmangësh të nxehtin dhe të fitosh dy bileta/ Çfarë mundëson SIGAL gjatë muajit gusht

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

SIGAL UNIQA Group Austria, kompania më e madhe e sigurimeve në Shqipëri, ka ndërmarrë nisma inovative duke dashur të jetë jo vetëm afër klientëve, por mbi të gjitha në linjë me tendencat e zhvillimeve teknologjike.

Sot, kompania më e madhe e sigurimeve në Shqipëri vjen pranë klientëve, brenda e jashtë vendit, me platformën “SIGAL ONLINE“, e cila mundëson aksesimin direkt nga celulari apo laptopi i çdo siguracioni që nevojitet.

 

Grupi “SIGAL UNIQA”, pjesë e “UNIQA Insurance Group”, i shtrirë edhe në Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut, i kupton kërkesat në zhvillim të klientëve të saj. Kjo është arsyeja pse kompania ka investuar dhe po investon gjerësisht në zgjidhje digjitale dhe aplikacione për t’ju ofruar klientëve të saj akses më të lehtë dhe të shpejtë në siguracionet që u nevojiten, përmes rrugëve efikase dhe të sigurta, direkt nga shtëpia apo zyra juaj, pa qenë nevoja të paraqiteni në një prej degëve të kompanisë.

Por përveç Sigurimit të Pronës, Shëndetit apo Automjetit, SIGAL UNIQA mundëson blerjen online edhe të shërbimeve unike, që nuk i ka asnjë kompani tjetër në tregun shqiptar, Asistencën Rrugore “SIGAL UNIQA AutoSOS” apo shërbimin e mjekësisë moderne “TeleShëndet“.

Kushdo mund të hyjë në https://sigal.com.al/online/  dhe të blejë direkt nga celulari siguracionet që ju nevojiten. Shpejt, Thjesht dhe Sigurtë.

Gjithashtu, SIGAL UNIQA u ofron mundësinë klientëve që tashmë janë të siguruar të mund të informohen në kohë rekord se si të veprojnë në rast dëmi.

Por jo vetëm kaq!

Prej fillimit të këtij viti SIGAL UNIQA organizon çdo muaj një shorte ku shpërblen klientët e saj që çdo siguracion të blerë pikërisht online.

Lexo edhe :  SPAK godet krimin/ Karamuço: Grupet mund të kundërpërgjigjen dhe të cenojnë sigurinë

Ndërkohë, gjatë muajit Gusht, SIGAL UNIQA vjen me një tjetër mundësi unike, që nuk duhet humbur nga askush. Kushdo që blen siguracionin që i nevojitet, Online, mund të jetë një prej fituesve që do të përfitojë 2 bileta për ndeshjen e rëndësishme Shqipëri-Poloni, e programuar për tu luajtur më 10 shtator.

Teksa teknologjia ndryshon çdo ditë duke përmirësuar të përditshmen tonë, SIGAL UNIQA Group Austria ju nxit të përfitoni maksimalisht nga avantazhet e blerjeve online.

https://www.youtube.com/watch?v=Fz5vldUvSRc

 

SIGAL ONLINE, për t’ua bërë jetën më të lehtë

Për çdo paqartësi shkruani në:

E-mail: info@uniqa.al

WhatsApp: 068 60 62 829

Të fundit

Arabia Saudite nënshkruan blerjen e 105 avionëve Airbus nga Franca

Kompania Saudia Group do të blejë 105 avionë pasagjerësh Airbus, teksa ngrinte lart marrëveshjen si më të madhen e...

Mbyllet dega e një banke serbe në veri të Kosovës, shpërndau pagesat e Beogradit

Autoritetet në Kosovë njoftuan të hënën (20 maj) se kanë mbyllur gjashtë njësi të “Bankës Postare Kursimore” të Serbisë në veri të vendit, institucion...

Për të patur flokë të bukur e të shëndetshëm, këto janë 9 ushqimet që duhet të konsumoni

1.Vezët Vezët janë të parat në listë për flokë të shëndetshëm sepse ato përmbajnë shumë proteina dhe biotinë, por edhe shumë lëndë të tjera ushqyese...

“Politikanët që kanë bashkëpunuar me grupet kriminale janë të tmerruar nga SPAK!”

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdaraj i ftuar në një emision televiziv, foli për goditjen e shtatë grupeve kriminale nga SPAK. Ai tha se politikanët që kanë bashkëpunuar...

SPAK godet krimin/ Karamuço: Grupet mund të kundërpërgjigjen dhe të cenojnë sigurinë

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, i ftuar në Real Story, tha se pas aksionit të SPAK është rritur shqetësimi se grupet kriminale mund të...

Lajme të tjera

Web TV