Delina Disha bëhet nënë për herë të dytë/ Ja emri i veçantë që ka zgjedhur për djalin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Aktorja e njohur Delinda Disha është bërë sot nënë për herë të dytë.

Lajmi është konfirmuar nga vetë aktorja e cila ka ndarë në rrjetet sociale foto nga momenti kur djali i saj ka ardhur në jetë, të cilit ia kanë vendosur emrin Konstadin.

“10.08.2023

Mire se erdhe KOSTANDIN ”- shkruan Delinda krahas postimit.

Delinda Disha sjell në jetë djalin e saj! Zbulon emrin dhe foton e

Krahas postimit të aktores nuk kanë munguar as urimet e shumta nga të afërmit, miqtë dhe kolegët e saj.

Kujtojmë se Delina dhe partneri i saj janë prindër dhe të një djali tjetër, Dasantinit ku këtë të enjte familjes së saj të bukur i është shtuar një tjetër bekim e gëzim./E.T

Të fundit

Operacioni i SPAK/ Arrestohet në Belgjikë rivali i Ervis Martinajt (Emri)

Në kuadër të operacionit të spak pas shkëmbimit të informacionit mes policisë shqiptare dhe asaj belge është bere e...

Veliaj vizitë në Tokio, do përfaqësoj presidencën e B-40, takime me kryetaren e bashkisë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj nis sot një vizitë të shkurtër në Tokio të Japonisë, ku do të përfaqësojë edhe rrjetin e...

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK

Profesori i njohur, Ervin Karamuço ka treguar detaje të forta lidhur me megaoperacinonin e djeshëm të SPAK për personazhe të njohura të botës së...

8 konservat më të mira për humbjen e peshës

Kur bëhet fjalë për të humbur peshë, zgjedhjet e duhura ushqimore janë thelbësore. Ushqimet e konservuara mund të jenë një opsion i shkëlqyer për...

Operacioni i SPAK/ Arrestohet Naim Stafuka

Vijon operacioni i SPAK në disa qytete të vendit pas lëshimit të 50 urdhër-arresteve për kapjen e "kokave" të krimit. Mes urdhër-arresteve të firmosura nga...

Lajme të tjera

Web TV