VIDEO/ Polici i vendos gjobë, shoferi inatoset dhe e rreh me shkop druri

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ky është një moment tronditës kur një polic trafiku dhe një shofer i nevrikosur zihen keq me njëri tjetrin në mes të ditës.

Ngjarja ka ndodhur në Londër, javën e kaluar. Videoja, e cila është xhiruar nga një kalimtar, shfaq një polic teksa fotografon furgonin e një burri për ta gjobitur.

Shoferi i inatosur ka marrë një shkop druri dhe ka nisur të godasë oficerin.

Sherri mes dyshes ka degraduar aq keq saqë polici i trafikut ka përfunduar me një gisht të thyer.

Kalimatari, i cili ka xhiruar videon, ka thënë: “Sinqerisht nuk u habita shumë kur sheh se sa shumë është rritur krimi rreth asaj zone. Nuk më shkoi mendja kurrë që shoferi do merrte një shkop druri.“.

Dëshmitari okular ka thënë se u bllokua në rrugë për 10 minuta për shkak të këtij sherri masiv.

Përfaqësuesi i Bashkisë së Newham ka deklaruar se burri është arrestuar dhe gjithashtu ka bërë të qartë se nuk do të ketë aspak tolerancë nëse dikush që është në detyrë, sulmohet./nsh

Të fundit

Arabia Saudite nënshkruan blerjen e 105 avionëve Airbus nga Franca

Kompania Saudia Group do të blejë 105 avionë pasagjerësh Airbus, teksa ngrinte lart marrëveshjen si më të madhen e...

Mbyllet dega e një banke serbe në veri të Kosovës, shpërndau pagesat e Beogradit

Autoritetet në Kosovë njoftuan të hënën (20 maj) se kanë mbyllur gjashtë njësi të “Bankës Postare Kursimore” të Serbisë në veri të vendit, institucion...

Për të patur flokë të bukur e të shëndetshëm, këto janë 9 ushqimet që duhet të konsumoni

1.Vezët Vezët janë të parat në listë për flokë të shëndetshëm sepse ato përmbajnë shumë proteina dhe biotinë, por edhe shumë lëndë të tjera ushqyese...

“Politikanët që kanë bashkëpunuar me grupet kriminale janë të tmerruar nga SPAK!”

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdaraj i ftuar në një emision televiziv, foli për goditjen e shtatë grupeve kriminale nga SPAK. Ai tha se politikanët që kanë bashkëpunuar...

SPAK godet krimin/ Karamuço: Grupet mund të kundërpërgjigjen dhe të cenojnë sigurinë

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, i ftuar në Real Story, tha se pas aksionit të SPAK është rritur shqetësimi se grupet kriminale mund të...

Lajme të tjera

Web TV