Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 52-vjeçarja në Tiranë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Policia e Tiranës ka njoftuar se mesditën e së mërkurës një grua ka humbur jetën, pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në banesën e saj në afërsi të TEG-ut.

Viktima është 52-vjeçarja me iniciale L. M.

Njoftimi i policisë:

Më datë 13.09.2023, në afërsi të TEG-ut, shtetasja L. M., 52 vjeçe, në tarracën e banesës së saj, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe si pasojë ka ndërruar jetë./   S.M

Të fundit

Reperi me famë botërore shfaqet i veshur me shqiponjën dykrenare në videoklip

Reperi kanadez me famë botërore, Drake ka rezervuar një surprizë të bukur për shqiptarët, një ditë pas Festës së...

Çështja “Gërdeci”/ Ish-ministri i Mbrojtjes Fatmir Mediu paraqitet në SPAK

Ish-ministri i Mbrojtjes Fatmir Mediu është paraqitur këtë të enjte në Gjykatën e Posaçme, ku është duke u zhvilluar procesi ndaj tij, ku është...

Rrëfimi i Brojës: “Kombëtarja e Shqipërisë më ndihmoi te Sauthemptoni”

Tifoz i Çelsit që prej moshës 3-vjeçare dhe për të mbër ritur deri në “Stamford Bridge”, me qëllim realizimin e ëndrrës së tij të...

Këngëtarët shqiptarë ‘ndezin’ Tiranën në koncertin e ”Natës së Bardhë”

Këngëtarët shqiptarë kanë ndezur atmosferën e kryeqytetit në koncertin që u mbajt në “Natën e Bardhë” në skenën e ndërtuar në sheshin “Skënderbej”. Muzika nisi...

Arsyet pse 40% e njerëzve zgjedhin me dëshirë injorancën

Ne të gjithë kemi një vend në jetën tonë ku kthejmë kokën nga ana tjetër dhe pretendojmë se gjithçka është në rregull. Psikologët e...

Lajme të tjera

Web TV