Ish-opinionistja e BB VIP drejt altarit? Ronaldo bën deklaratën e papritur (FOTO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pak kohë më parë, Zhaklin Lekatari zbuloi se ishte në një lidhje dashurie, pasi u fotografua me një mashkull misterioz.

Por ish-opinionistja e “Big Brother VIP 2” vendosi që të mos e zbulonte identitetin e personit që i ka rrëmbyer zemrën.

Ajo është tepër diskrete përsa i përket jetës private, duke mos treguar detaje të reja.

Mirëpo fansat janë shumë kuriozë për jetën sentimentale të ish-opinionistes, ndërsa në lidhje me të, ata kanë gjetur rastin që të pyesin moderatorin e njohur, Ronaldo Sharka.

Ish-opinionistja e BB VIP drejt altarit? Ronaldo Sharka bën deklaratën

“Ka zëra se është martuar Zhaklina, di gjë ti si mik i saj?”, ishte një ndër pyetjet që fansat i drejtuan ish-banorit të shtëpisë më të famshme në Shqipëri, gjatë bisedës së zhvilluar në “Instagram”.

“Zhaku do të martohet në nëntor të këtij viti”, tha Ronaldo, duke mos dhënë asnjë detaj tjetër.

E kështu fansat kanë nisur menjëherë duke aluduar nëse është e vërtetë apo jo një gjë e tillë./  S.M

Të fundit

Rusia nuk dëshiron që dialogu Kosovë-Serbi të përfundojë me sukses

Studim të publikuar nga Instituti i Kosovës për Kërkime dhe Zhvillime të Politikave (KIPRED) theksohet se Rusia nuk e...

Elon Musk padit kompaninë OpenAI për tradhti të interesave të publikut

Elon Musk paditi kompaninë OpenAI dhe themeluesin e saj, drejtorin ekzekutiv Sam Altman, për atë që e quan tradhtim të qëllimit për t’i shërbyer...

Jepet pa kolateral/ Nisin aplikimet për kredinë studentore

Jepet pa kolateral, studentët e shlyejnë pas studimeve Studentët në Shqipëri për herë të parë këtë vit kanë mundësi të marrin kredi dhe ta shlyejnë...

Nga Kina tek vendet e rajonit, vrasja e 112 palestinezëve në Gaza nxit reagime të ashpra

Vdekja e të paktën 112 palestinezëve që po kërkonin ndihma humanitare në qytetin e Gazës nxiti reagime të shumta ndërkombëtare, një ditë pasi dëshmitarët...

Dy konkurrentët e ‘Për’ Puthen’ bëjnë të njëjtin tatto në takimin e parë

Një banore e re është bërë pjesë së fundmi në formatin ‘Për’ Puthen’. Bëhet fjalë për Erikën, e cila që në momentin e parë...

Lajme të tjera

Web TV