Dreka kthehet në tragjedi, 60-vjeçari mbytet duke ngrënë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dreka e një familjeje në  Paleochora Avias në Bashkinë e Manit Perëndimor, është kthyer në tragjedi.

Një 60-vjeçar, siç raporton ERT, i cili ndodhej me gruan dhe dy fëmijët e tij në një restorant të zonës, është mbytur teksa hante.

Personat që dinin të jepnin ndihmën e parë kanë vrapuar menjëherë dhe kanë tentuar që ta ndihmojnë.

Në vendngjarje ka mbërritur edhe ambulanca, por 60-vjeçari ka ndërruar jetë.

Sipas informacioneve, ai ishte banues në Atikë dhe ndodhej në zonë për fundjavë./

Të fundit

NBA/ Los Angelos Lakers mposhtin Indiana Pacers dhe janë fitues të In-Season Tournament

LeBron James dhe Anthony Davis kombinuan për 65 pikë, teksa Los Angeles Lakers fituan turneun inaugurues të NBA In-Season,...

VIDEO/ Inter mposht lehtësisht Udinesen në “Giuseppe Meazza” dhe rikthehet në kryesim

Interi rikthehet sërish në krye të Serie A. Skuadra e Simone Inzaghit zhvilloi një ndeshje perfekte në “San Siro” duke mposhtur 4-0 Udinesen. Fundi i...

Dhërmi/ 56-vjeçari kapet në flagrancë duke shkarkuar inerte pa autorizim

Një 56-vjeçar është nën hetim në gjendje të lirë, pasi u kap duke shkarkuar inerte në afërsi të një aksi rrugor, pa autorizim nga...

Humbi rrugën në Malin e Dajtit, policia i shkon në ndihmë turistit gjerman

Policia i ka ardhur në ndihmë një shtetasi gjerman. Ky i fundit rreth pasdites, në Malin e Dajtit, duke eksploruar natyrën, ka humbur rrugën,...

Tentativa për grabitje në fshatin Prush/ Autorët përleshën me efektivin

Tre personat e armatosur të cilët tentuan të vidhin me armë banesën e Gani Himës në fshatin Prush të Tiranës, patën përplasje me policinë,...

Lajme të tjera

Web TV