Nga puthjet në buzë tek ‘zënkat’, regjisori i filmit flet për raportin Olta-Luiz

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dy protagonistët e spektaklit televiziv “BBV2” , Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari nuk kanë pasur raporte aspak të mira.

Megjithatë, pas daljes nga shtëpia ata i përmirësuan marrëdhëniet, madje surprizuan ndjekësit me pjesëmarrjen e tyre në një film.

Gjatë xhirimeve në verë, pati raportime se ata ishin përplasur shpesh, por sipas regjizorit të filmit “Në Kuadër të Dashurisë” Koloreto Cukalit, ata kanë ndihmuar shumë njëri-tjetrin dhe kanë qenë komodë, teksa mohoi të kenë pasur probleme.

Janë të dy shumë të vërtetë në rolet që luajnë. Janë partnerë shumë të mirë ndihmojnë jo vetëm veten, por edhe partnerin.

Ka qenë shumë komodë dhe s’di të ketë probleme nga ato që publiku tifoz mund të presin dhe të komentojë. Mendoj që ka ardhur koha që edhe publiku i tifozerisë të kalojë ne nivel tjetër.” tha ndër të tjera ai.

Sa i përket puthjeve në buzë, Cukali tha se të gjithë çiftet janë treguar profesionistë dhe se në ketë kohë të prodhimit të filmave, nuk mund të ketë histori dashurie pa puthje./ S,M

 

Të fundit

Ç’ndodhi? Njerëzit reagojnë ashpër ndaj fushatës së re të ZARA-s

ZARA ka publikuar fushatën e re (më 9 dhjetor), e cila ka ndezur zemërimin e shumë njerëzvë në rrjetet...

Situata me reshjet në vend, ministri Balla: Shoferët të qarkullojnë me kujdes

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar lidhur me situatën e krijuar në akset rrugore në vend pas reshjeve të shiut dhe dëborës. Balla u...

Jordania: Izraeli synon të dëbojë palestinezët nga Gaza

Ministri i Jashtëm i Jordanisë, Ayman Safadi, deklaron se Izraeli po e zbaton një politikë për t’i detyruar palestinezët të ikin nga Gaza përmes...

Adele hap shpirtin: Unë vuaj nga depresioni

Këngëtarja e famshme britanike Adele në një intervistë për Hollywood Reporter ka pranuar se vuan nga depresioni. Këngëtarja, e cila ka lindur dhe është rritur...

Saranda në listën e destinacioneve për Krishtlindje, lë pas Londrën dhe Pragën

Bazuar në mbi 600,000 votat e udhëtarëve nga 168 vende në mbarë botën, organizata e destinacioneve më të mira evropiane (EBD) ka zbuluar listën...

Lajme të tjera

Web TV