Kiara publikon pamjet me barkun e rrumbullakosur, Luizi i bën komentin epik (Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një nga personazhet që vazhdon t’i qëndrojë falenderues publikut për mbështetjen që i kanë dhënë si në “Big Brother VIP” dhe pas saj është Luiz Ejlli.

Edhe pse ka fituar një famë ‘të frikshme’, Luizi shpesh fotografohet krah fansave të tij, të cilët edhe i argënton nëpërmjet rrjeteve sociale me postimet e tij apo komentet epike.

Këtë të fundit ai e bën shpesh në postimet e Kiara Titos, partneres së tij, siç ka bërë edhe së fundmi.

Teksa moderatorja ka shpérndarë një video të saj, ku tregon barkun e rrumbullakosur, Luizi i ka bërë një koment epik:

Po ta kishe zerin keshtu, kurr nuk do te te lija shtatzene.

“S’të lija kurrë shtatzënë po ta

Lere pastaj ato syzet si Tak Ngjela”.

Të fundit

Këmbimi valutor/ Çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja?

Sot, më 28 maj 2024, dollari amerikan, blihet me 92.2 lekë dhe shitet me 93.1 lekë. Euro, blihet me 100.1 lekë dhe shitet 100.8 lekë. Franga...

Kapriçot e motit/ Si parashikohen temperaturat për ditën e sotme

Dita e sotme parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira në zhvillim. Në orët e mesditës dhe pasdites përgjatë ultësirës perëndimore dhe zonave malore vranësirat...

Astrologët paralajmërojnë këto dy shenja, njihuni me horoskopin për sot 28 Maj 2024

Dashi Dita mund të fillojë e trazuar gjatë kësaj dite megjithatë do e kaloni gjithçka shpejt dhe do merrni frymë më lirisht. Ju të dashuruarit...

“Gati”, pjesë e listës së Sylvinhos, Jasir Asani pret me padurim Europianin

Jasir Asani u grumbullua nga trajneri i Shqipërisë për Euro 2024, edhe pse sulmuesi kuqezi nuk po aktivizohet te skuadra e tij në Kore,...

Lajme të tjera

Web TV