test

Pushohet nga puna piloti britanik, konsumoi kokainë para fluturimit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një pilot i British Airways konsumoi kokainë nga gjoksi i një gruaje topless ndërsa po festonte në një klub në Afrikën e Jugut, disa orë para fluturimit të tij të planifikuar për në Londër.

Mike Beaton, baba i martuar i një fëmije, kishte një ditë pushimi në Johannesburg përpara fluturimit të planifikuar në Londër katër javë më parë. Sipas një raporti të Sun, ai e kaloi natën e tij me gra duke pirë alkool dhe duke konsumuar drogë.

Beaton u pezullua dhe u kthye në shtëpi të nesërmen, Në aeroport ai iu nënshtrua një testi droge, në të cilin rezultoi pozitiv dhe më pas u pushua nga puna. .Sipas The Sun, incidenti është cilësuar një tronditje për kompaninë ajrore./I.S

Të fundit

Kërcënoi me sëpatë tifozët, agresori qëllohet me armë zjarri nga policia

Policia e Hamburgut ka konfirmuar se ka qëlluar një person që i ka kërcënuar me sëpatë pranë vendit ku...

E dënuar për vrasje, pas 43-vitesh gruaja shpallet e pafajshme nga gjykata

Sandra Hamm, e cila u dënua për vrasje në SHBA, iu anulua dënimi pasi kaloi 43 vjet burg pasi gjyqtari i Gjykatës së Qarkut...

Humbet kontrollin, furgoni del nga rruga dhe përplaset me pemën

Një aksident është shënuar këtë mesditë në qytetin e Pogradecit. Një furgon mallrash, drejtuesi i të cilit ka humbur kontrollin ka dalë nga rruga...

Formacionet zyrtare të sfidës Poloni-Holandë, Lewandowski e nis sfidën nga stoli

Poloni-Holandë çelin raundin e parë të Grupit D në EURO2024, me sfidën që nis në orën 15:00 dhe që luhet në “Volksparkstadion” në Hamburg. Ndërsa...

Ndërtimi i minierës së litiumit, Financial Times: Vuçiç jep dritën jeshile

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është duke u përgatitur t’i japë Rio Tintos dritën jeshile për ndërtimin e minierës më të madhe të litiumit...

Lajme të tjera

Web TV