Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

“Pendohet” Ronaldo Sharka! Fshin të gjithë postimet kundra Oltës!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Mbrëmja e kaluar e “Dancing with the Stars” ka sjellë një debat të ashpër mes Olta Gixharit dhe Ronaldo Sharkës.

Ronaldo dhe Frenki kanë performuar në skenë një “Rumba” si Diego dhe Paloma.

Juria ka kritikuar ashpër kërcimin, duke e vlerësuar me pikë të ulëta. Valbona Selimllari i dha Ronaldos 7 pikë, Lori Bala 3 pikë, Ilir Shaqiri 6 pikë, Olta Gixhari 4 pikë.

Shkak i debatit të mbrëmshëm janë bërë pikërisht postimet e njëpasnjëshme nga ana e Ronaldos, i cili ka akuzuar hapur aktoren e njohur njëkohësisht edhe pjesëtaren e jurisë së “DWTS”, për bullizëm.

Ndërkohë që Olta sqaroi se gjithçka ishte në kuadrin e shakasë, Ronlado nuk është mjaftuar me kaq por ka vendosur t’i kundërvihet aktores hapur në spektaklin e mbrëmshëm.

Por ditën e sotme, Ronlado ka vendosur t’i fshijë të gjitha postimet lidhur me Oltën, nëpërmjet të cilave e akuzonte aktoren e njohur për bullizëm.

Nuk është ende e qartë arsyeja që ka detyruar moderatorin të marrë këtë vendim por mëngjesi i sotëm duket shumë i qetë, krahasuar të asaj një dite më parë.

Kujtojmë që ditën e djeshme ka “sulmuar” Olta Gixharin, e cila është ulur në karrigën e jurisë së “DWTS”, në lidhje me komentet e saj për peshën e moderatorit.

Olta, kjo grua bullizuese, e cila ka fobi njerëzit që duan e dashurojnë ushqimin dhe që kanë disa kilogramë të tepërta”, ky është shkrimi që Sharka ka shkruar bashkangjitur një videoje ku shfaqet Olta teksa komenton ushqimin që Ronaldo ka konsumuar para spektaklit.

Por Ronaldo nuk është ndalur me kaq. Ndërkohë që na ndajnë vetëm pak orë nga puntata e tretë e “DWTS”, Ronaldo ka vijuar postimet e njëpasnjëshme, duke u shprehur i lumtur për faktin se është bëri zëri i shumë njerëzve që bullizohen gjatë gjithë kohës për ushqimin.

Lexo edhe :  Çmimet në jug, Robert Berisha: Shita makinën për të paguar 7 ditë shezlonin në Jalë

Jam i lumtur që këto ditë ndër të tjera, kam qënë zëri i atyre njerëzve, që janë shumë në fakt, që bullizohen gjatë gjithë kohës për ushqimin: pse ha, shiko sa je bërë, o lopë etj. Unë do vazhdoj të jem zëri juaj. Askush nuk ka dëshirë të jetë i shëndoshë apo i dobët”, shkruan Ronaldo.

Ndërsa në një tjetër postim, ai shton: “Kam një pyetje. Shumë prindër vuajnë nga fakti se kanë fëmijë mbipeshë dhe janë në luftë të përditshme me bullizimin. Si ndihen ato vallë kur dëgjojnë një Olta në ekran që tallet me “mbipeshën?/   S.M

Të fundit

Vapës po i vjen fundi/ Ja kur pritet të zbresin temperaturat

 Netëve tropikale që kanë përfshirë vendin tonë po u vjen i fundi. Por dita e sotme duket se ka qenë...

Dumani me internet në qeli, pezullohen dy policë të burgjeve

Dy policë të burgjeve janë pezulluar nga detyra, pasi është konstatuar se kanë shkelur rregullat në raport me Nuredin Dumanin, i cili ka fituar...

Që dushi të jetë edhe çlodhës duhet ta bëni në një orar të caktuar

Pas një dite të ngarkuar, asgjë nuk e kalon ‘përqafimin’ qetësues të një dushi të ngrohtë për t’u çlodhur dhe përgatitur për gjumë. Jo vetëm...

FOTO/ Rama ‘i pakënaqur’ nga ushqimi në Britani: Nuk kanë faj britanikët

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka konsumuar drekën në Samitin e Liderëve të Bashkimit Europian, që po zhvillohet në Britaninë e Madhe. Duket se Rama...

Jo vetëm stresi por edhe këto ushqime shkaktojnë çrregullime hormonale!

Bulmeti Një nga më të njohurit në këtë listë është padyshim bulmeti. Ekspertët thonë se ushqimet me bazë bulmetin janë më të vështira për t’u...

Lajme të tjera

Web TV