Olta Gixhari ndan si rrallëherë momente romantike me partnerin e saj!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Aktorja Olta Gixhari ka mbajtur gjithmonë në privatësi jetën personale dhe bashkëshortin e saj. Çiftin janë prej vitesh bashkë dhe janë prindër të një djali.

Por me futjen e saj në “Big Brother”, Dori bashkëshorti i Olta Gixharit deshi apo nuk deshi është bërë pjesë e medias.

Së fundmi Olta na ka treguar se si e kalojnë ata të dy kohën kur janë duke lëvizur me makinë nën tingujt e muzikës italiane dhe me duart e shtrënguara së bashku Olta na tregon anën tjetër të personalitetit të saj, Oltën e dashuruar.

Ish-banorja e “Big Brother Vip” është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndan shumë çaste me ndjekësit e saj./   S.M

Olta Gixhari ndan si rrallëherë momente romantike me partnerin e saj!

Të fundit

Lajm i trishtë/ Ndahet nga jeta gazetarja Afërdita Selimi

Ndahet nga jeta gazetarja e Radio Televizionit Shqiptar Afërdita Selimi. Lajmi u bë i ditur përmes një postimi nga Lidhja...

Përfundojnë në spital nga helmimi 11 punonjëset e një fabrike në Fier

Një punëtor i fabrikës që do të ruaj anonimatin pasi ka frik se e heqin nga puna, ka thënë për Top Channel se janë...

Letra publike e të “mençurve”, kundër “budallenjve” në televizione!

Një letër publike, një peticion, i nënshkruar nga disa figura të njohura të shkencës(kryesisht historisë dhe gjuhësisë), shkaktoi reagime. U cilësua si një lloj...

Miratimit i Ligjit për Zonat e Mbrojtura, Ina Zhupa “shpërthen” ndaj Kumbaros: Dështake..

Pas miratimit të ligjit për Zonat e Mbrojtura, Ina Zhupa ka folur për mediat duke thënë se do të bëjnë gjithçka për ta ndaluar,...

“Turizëm me lekët e taksapaguesve”/ Erkand Qerimaj akuza të rënda’ kreut të Peshëngritjes

Erkand Qerimaj, peshëngritësi kampion ka akuzuar kreun e Federatës Shqiptare të Peshëngritjes, Elez Gjozën, se abuzon me fondet e taksapaguesve dhe prej 2013 e...

Lajme të tjera

Web TV