VIDEOLAJM/ Dhurata e Babagjyshit? Plumba për artileritë ukrainase

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ka një ton sarkastik në videon e krijuar nga një njësi e artilerisë ukrainase me rastin e festave të fundvitit.

Meqenëse Perëndimi nuk dërgon më plumba, ata shpresojnë që Santa Claus t’ua japë atyre.

Dhe kështu, në video shfaqet Babagjyshi teksa paketon tre fishekë 155 mm në thesin e kuq dhe i dërgon në tankun e fshehur në pyllin e Khersonit, por ai sërish ka shumë pak municion në dispozicion./E.T

Të fundit

Vullkani më i lartë në botë ‘vjell’ çdo ditë $6,000 flori, por është i mbuluar nga akulli

Vullkani më i lartë në botë prej kohësh lëshon çdo ditë pluhur floriri megjithëse i mbuluar nga akulli i...

Një këshille e vyer për beqarët nga Dua Lipa: Është periudhë e bukur që duhet…

Së fundmi ylli i muzikës pop, Dua Lipa ka dhënë një këshillë për beqarët. Këngëtarja doli në kopertinën e “Elle USA” për të promovuar këngën...

Ledjona Xheladinaj në një lidhje të re dashurie? Ish-banorja: Po si mundet që…

A është Ledjona Xheladinaj e dashuruar apo në një lidhje të re dashurie?! E ftuar këtë pasdite në emisionin “S’e luan Topi”, me Eriona Rusin,...

Rrëfehet si rrallëherë Bamir Topi: Të ndryshon jeta, tani e blej bukën vetë…

I ftuar në “S’e luan topi”, ish presidenti Bamir Topi ka përshkruar jetën e tij në kohën kur mbante këtë post dhe periudhën pas. e...

Revoltohen qytetarët spanjollë, dalin në protestë, ja kërkesat e tyre

Dhjetëra mijëra njerëz në Ishujt Kanarie të Spanjës janë mbledhur kundër një modeli të turizmit masiv që sipas tyre po pushton arkipelagun e Atlantikut....

Lajme të tjera

Web TV