I dashuri i saj feston ditëlindjen, Enca i bën urimin e ngrohtë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja e njohur, Enca , prej muajsh me radhë gëzon një marrëdhënie të shëndetshme me masazherin afrikan, Mickey Neblett.

Lidhjen e tyre e kanë bërë të ditur vetë ata përmes postimeve në rrjetet sociale.

Ndërkohë ditën e sotme ai feston ditëlindjen, dhe padiskutim një mesazh i ngrohtë prej së dashurës së tij nuk mund të mungonte.

“Urime ditëlindjen baby”, shkroi Enca bashkëngjitur fotografisë, ndërsa e shoqëroi atë me emojin e një kurore të mbretit, të një infiniti dhe të një zemre.

Të dy duken shumë të lumtur pranë njeri-tjetrit, sakaq fansat e këngëtares janë në pritje të ndonjë projekti të ri prej saj, pasi kjo e fundit nuk ka qenë aktive për një kohë të gjatë./O.S

Të fundit

Papunësia afatgjatë arrin nivelin më të lartë që nga viti 2017

Papunësia afatgjatë te të rinjtë, shënoi rritje të ndjeshme në vitin 2023, edhe pse tregjet e punës dhe sektorët...

Si një drejtues mund t’i përdorë, për të mbajtur të bashkuar anëtarët e një grupi pune

Grupet e punës kanë objektiva të qarta dhe të përcaktuara për të arritur qëllimet e përcaktuara. Ato zakonisht zhvillohen rreth një udhëheqësi dhe ndjekin...

Pas ndarjes, nuk do të mund ta harroni atë, por ndërkohë mund të rindërtoni jetën tuaj!

Një nga mendimet që krijon shqetësimin më të madh te njerëzit që po përpunojnë fazën e ndarjes dhe që përpiqen të lënë pas një...

Si mund t’i japësh mbështetje emocionale partnerit gjatë një periudhe të vështirë

Ndihma për të shëruar dhe ushqyer zemrën e partnerit tuaj, kur ai kalon një përvojë stresuese ose të dhimbshme, kërkon të dini se si...

19 Prill 1943/ Geto e Varshavës, hebrejtë nisin rebelimin

Në Varshavë të Polonisë, forcat naziste që po përpiqeshin të spastronin një geto hebreje të qytetit, përballen me një sulm me armë zjarri nga...

Lajme të tjera

Web TV