“U zgjova me gjëra zezakësh…”, Enca zbulon surprizën nga i dashuri

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, prej disa kohësh ka bërë publike lidhjen e saj.

Shpesh ajo ka qenë në qendër të vëmendjes, pasi është paragjykuar tepër nga audienca e gjerë për këtë romancë.

Ditëm e sotme, ajo ka postuar në rrjetin social “Instagram”,një foto ku tregon surprizën me një buqetë të madhe me lule, nga i dashuri.

Poshtë fotos ajo ka shkruar: “Zezakthings”, që përkthehet “Gjëra zezakësh”.

Mesa duket, Enca ka dhënë një përgjigje mbi paragjykimet të bëra për lidhjen që duket se po e shijon në maksimum./e.t

Të fundit

Miratimi i marrëveshjes me Italinë/Rama:Shqipëria dhe Italia përballë sfidës së guximshme

Ka reaguar kryeministri Edi Rama pas miratimit të marrëveshjes me Italinë për emigrantët. Rama: Kuvendi ratifikoi sot marrëveshjen e bashkëpunimit...

“Ti themi, po Europës”/ Ali Ahmeti prezanton Bujar Osmanin si kandidat për president

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka prezantuar Bujar Osmanin si kandidat për President të Maqedonisë së Veriut. Kjo vjen pas disa ditëve...

Përmbledhje e rastit të gjyshes dhe babait që abuzonin me djalin e mitur në TikTok

Dje, 67-vjeçarja Natasha Rombula dhe djali i saj, Armando Kumaraku, 44 vjeç janë arrestuar nga policia, për shkak se shfrytëzonin djalin e mitur të...

Dita Ndërkombëtare e Minatorëve/Protestë për miratimin e statusit të veçantë

Sot në Ditën Ndërkombëtare të Minatorëve, minatorët po mbajnë sot protestë para Ministrisë së Infrastrukturës. Ata kanë kërkuar miratimin e statusit të veçantë, ndërsa kanë...

Lajm i trishtë/ Ndahet nga jeta gazetarja Afërdita Selimi

Ndahet nga jeta gazetarja e Radio Televizionit Shqiptar Afërdita Selimi. Lajmi u bë i ditur përmes një postimi nga Lidhja e Gazetareve Ekonomike te Shqiperise Me...

Lajme të tjera

Web TV