“Çdo gjë vetëm për famë!”/Stresi shpërthen kundër Sarës dhe i kujton boksierin: Është…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Reperi i njohur, Stresi, ka bërë një reagim në lidhje me një deklaratë të banores së “Big Brother VIP Albania 3”, Sara Gjordeni, e cila tregoi se jashtë shtëpisë së BBV lënë një lidhje pezull.

Ai u shpreh ashpër pasi tha që modelja ka lënë jashtë një lidhje dhe se me besim e kishte lejuar të hynte brenda, ndërkohë që ka krijuar një raport të ri me reperin Bardhi.

Reperi i njohur duket të jetë irrituar pas bisedës së Sarës me Erjolën, ku po fliste për të dhe që tregoi se mban një kryq të tij.

“Çdo gjë vetëm e vetëm për famë dhe për të vazhduar të rri në Big Brother”, shprehet Stresi.

Postimi i plotë i Stresit:

Le një super djalë jashtë që e priste dhe me besim e lejoi të futej në Big Brother dhe pastaj flet në oborr me Erjolën që i mban kryqin që i ka dhuru dhe shpreson që ai të fitoi sot në ‘boks’..puthet dhe e kërkon llogari Bardhecit thu se ka tre vite me të, çdo gjë vetëm e vetëm për famë dhe për të vazhduar të rri në Big Brother.

Të humbësh udhën dhe të tejkalosh limitet e tua personale për famë kjo është për të ardhur keq!

Ps:megjithëse forca zakonit.

/O.S

Të fundit

Avionët luftarakë “Rafale”, Franca merr vendimin e papritur ndaj Serbisë

Pak ditë më parë presidenti serb, Aleksandar Vuçiç zhvillon një takim me homolgun e tij në Francë, Emmanuel Macron...

E vërteta e naftës së Shpiragut

Nga Fatos Çoçoli Për shkak të shtimit të prodhimit dhe shitjeve të makinave elektrike kudo në botë(shitjet e tyre kanë kapur 18 përqind të totalit...

FOTO/ Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”, Ledjona bën ndryshimin drastik

Ledjona Xheladinaj ka vendosur që të bëjë një ndryshim të papritur në imazhin e saj. Ish-banorja e Big Brother Vip 3, ka ndryshuar ngjyrën e...

“Dronët iranianë mund të bëjnë kërdinë”/ Analiza mbi goditjen e Izraelit

Irani ka nisur dhjetëra dronë dhe raketa balistike drejt Izraelit, duke kryer një sulm të pashembullt kundër armikut të tij të përbetuar. Në mesin...

Përse i duhet Ilir Metës simbolika e fitores së partisë së Gruevskit?

Nga Mero Baze Ashtu si Albin Kurti në Kosovë, edhe Ilir Meta në Shqipëri mori pozicion të qartë në zgjedhjet që zhvillohen në Republikën e...

Lajme të tjera

Web TV