Motra e Bardhit refuzoi ta takonte, Meritoni i tregon arsyen Sarës: Ke bërë gabime…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

E pyetur nëse do donte të takonte dikë tjetër nga banorët e BBV, motra e Bardhit nuk pranoi. Në një bisedë, Meritoni pyet Sarën se pse nuk e takoi motra e Bardhit. Kjo e fundit, u shpreh se nuk e di, por ndoshta për faktin se  është për shkak të lojës që po bën.

Meritoni: Pse mendon që nuk të takoi motra e Bardhit?

SaraNuk e di, ti pse mendon? Si shok i mirë ma jep ti një përgjigje.

Meritoni: Unë mendoj që ka parë disa gabime që ke bërë ti ndaj raportit që keni të dy.

Sara: Ndoshta nuk i ka pëlqyer sjella ime deri tani sepse unë ka momente që fus lojën në veprimet e mia, përveç marrëdhënies sime dhe jam shumë e ndërgjegjshme për këtë gjë, por unë e di se kush jam jashtë dhe nëse ata do e kenë interesin të më njohin, do e mësojnë shumë se si jam unë.

/O.S

Të fundit

“Rroftë vdekja”, makabri mes dashurisë dhe urrejtjes

Nga Leonard Veizi "Rroftë vdekja" Togfjalëshi bombastik, që më pas u kthye në një sentencë gati stilistike por krejt inorganike, u...

Lufta e brendshme/ Basha “xheloz” për forcën e Bardhit

Kreu i PD-së zyrtare Lulzim Basha i ka quajtur deputetët e PD-së që janë pjesë e Rithemelimit si “bubat” e kryeparlamentares Nikolla. Mandati i...

Wisner: E ardhmja e Shqipërisë nuk është te njerëzit e përfshirë në korrupsion

I ngarkuari me punë i Shteteve të Bashkuara në Tiranë, David Wisner i tha Zërit të Amerikës se e ardhmja e Shqipërisë nuk qëndron...

Sara Gjordeni në pritje të ëmbël! Së shpejti ajo dhe Bardhi bëhen prindër

Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do bëhen prindër për herë të parë. Lajmi është zbuluar në promon e "Cherry on Top" të Bora Zemanit...

Gati projektligji, ja cilat do të jenë kushtet e reja për abortin dhe lindjet invitro

Ministria e Shëndetësisë ka bërë gati një projektligjin “Për shëndetin seksual dhe riprodhues” që ka si qellim garantimin e të drejtave seksuale dhe riprodhuese...

Lajme të tjera

Web TV