test

Pse ha m*t kot? Degradon debati në BBVIP, Roza i hedh peliçen fytyrës Gazit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Duket se debati i nisur mes Gazit dhe Rozës në lidhje me një peliçe prej leopardi, ka dalë jashtë kontrollit.

Ishte Gazi, ai që fillimisht ngacmoi Rozën duke i thënë se duhet të shtiret sikur i do kafshët për sa kohë vesh rroba me lëkurën e tyre.

Nga ana tjetër, për t’i vërtetuar të kundërtën, moderatorja shkon dhe merr peliçen dhe ia hedh fytyrës. Sipas saj, policja është me qime artificiale.

Por jo vetëm kaq, pasi Roza nuk ia ka kursyer as fjalët banale.

Pjesë nga biseda:

Roza: Ja peliçja leopardi. E ke me qime artificiale

Gazi: Kjo është chetaah

Roza: Quaje çfarë të duash. Ja ku e ke! Pse ha m*t kot? Pse ha m*t kot? Mos ha kot. Kapu me ndonjë gjë që ia vlen.

/O.S

Të fundit

Leonardo DiCaprio, xheloz për suksesin e Margot Robbie

Leonardo DiCaprio thuhet se e ka zili Margot Robbie. Siç dihet, filmi “Barbie” i Margot Robbie u vlerësua nga fansat...

Ky këngëtar pritet të jetë një nga banorët e Big Brother VIP Albania 4

Këngëtari i njohur Young Zerka, mund të jetë një nga banorët e edicionit të ardhshëm të “Big Brother VIP”. I ftuar së fundmi në...

Françeska Murati shtatzënë? Ish-banorja e BBVIP 3 sqaron të vërtetën

Ish-banorja e Big Brother Albania VIP 3, Françeska Murati është përfolur shumë për një shtatzëni të mundshme, e kjo për shkak të postimeve të...

Nuk keni për ta njohur/ Ylli i “Game of Thrones” transformohet për rolin e ri

Ylli i “Game Of Thrones”, Jack Gleeson, dukej i panjohur teksa bëri një shëtitje në Londër të mërkurën. Aktori, 32 vjeç, i cili luajti...

Kroaci-Itali, Dalic: Kam besim te skuadra, bëjmë ndeshje të madhe

Zlatko Dalic, tekniku i Kroacisë, u përgjigj pyetjeve të gazetarëve para ndeshjes me Italinë. “Ne jemi gati, të gjithë janë në formë, përveç Vidës që...

Lajme të tjera

Web TV