Rihanna është sërish shtatzënë? Fotot që nxitën dyshimet se këngëtarja po pret një fëmijë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Fansat e këngëtares Rihanna kohët e fundit po spekulojnë nëse ajo dhe i dashuri i saj, A$AP Rocky, do të kenë një tjetër fëmijë së bashku pasi paparacët i fotografuan ndërsa ishin në Milano. Rihanna dhe A$AP tashmë kanë dy fëmijë së bashku, RZA dhe Riot, të cilët lindën në 2022 dhe 2023. Çifti i famshëm është parë teksa po largoheshin nga aeroporti privat i Milano Linate.

Rihanna, A$AP, fëmijët e tyre dhe shoqja e saj e ngushtë Melissa Forde bënë një udhëtim jashtë vendit për të festuar ditëlindjen e 36-të të yllit të popit. Mbi kokën e saj ishte një kurorë ku shkruhej “Vajza e ditëlindjes”.

Rihanna është sërish shtatzënë? Fotot që
Nëna e dy fëmijëve kishte veshur një veshje të lirshme, një xhaketë gri dhe një palë taka ngjyrë metalike teksa mbante një pellush të zi në duar. Dukej sikur Rihanna po përpiqej të largonte vëmendjen nga barku i saj. Kohët e fundit, thashethemet se Rihanna është shtatzënë kanë filluar të qarkullojnë në X.

“Rihanna është përsëri shtatzënë?” pyeti me kureshtje një person në platformën e mediave sociale të martën.

Këngëtarja është e njohur për mbajtjet e fshehta të shtatzënive siç bëri me dy fëmijët e saj të parë. Nga fotot e paparacëve vërehet një bark paksa i rrumbullakosur por këngëtarja nuk ka pohuar ose mohuar ende një shtatëzëni të mundshme./kb

Rihanna është sërish shtatzënë? Fotot që

Të fundit

Avionët luftarakë “Rafale”, Franca merr vendimin e papritur ndaj Serbisë

Pak ditë më parë presidenti serb, Aleksandar Vuçiç zhvillon një takim me homolgun e tij në Francë, Emmanuel Macron...

E vërteta e naftës së Shpiragut

Nga Fatos Çoçoli Për shkak të shtimit të prodhimit dhe shitjeve të makinave elektrike kudo në botë(shitjet e tyre kanë kapur 18 përqind të totalit...

FOTO/ Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”, Ledjona bën ndryshimin drastik

Ledjona Xheladinaj ka vendosur që të bëjë një ndryshim të papritur në imazhin e saj. Ish-banorja e Big Brother Vip 3, ka ndryshuar ngjyrën e...

“Dronët iranianë mund të bëjnë kërdinë”/ Analiza mbi goditjen e Izraelit

Irani ka nisur dhjetëra dronë dhe raketa balistike drejt Izraelit, duke kryer një sulm të pashembullt kundër armikut të tij të përbetuar. Në mesin...

Përse i duhet Ilir Metës simbolika e fitores së partisë së Gruevskit?

Nga Mero Baze Ashtu si Albin Kurti në Kosovë, edhe Ilir Meta në Shqipëri mori pozicion të qartë në zgjedhjet që zhvillohen në Republikën e...

Lajme të tjera

Web TV