Kërkon t’i shpëtojë eliminimit, Sara vishet si mashkull dhe propozon për martesë…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sara Gjordeni ka gjetur një mënyrë interesante që të bëjë për vete publikun dhe për t’i shpëtuar eliminimit.

Ajo është veshur si mashkull, ka kapur flokët, ka vendosur mjekër, ka veshur rrobat e një konkurrenti dhe ka ngacmuar konkurrenten e re Sara Karaj. Ngacmimet dhe batutat e saj kanë shkaktuar të qeshura në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ndërkohë Bardhi e shikonte Sarën dhe nuk mbante dot seriozitetin. E gjithë loja e Sarës si një mashkull, përfundoi në një propozim për martesë.

Sara Karaj: Do ta takojmë mamin bashkë?

Sara Gjordeni: A do të lash enët ti?

Sara Karaj: Po

Sara Gjordeni: Di të bësh byrani?

Sara Karaj: Bëj byrek dhe gjëra të tjera.

Sara Gjordeni: Me çfarë e bën byrekun ti?

Sara Karaj: Me çfarë të duash ti, me qepë, domate, spinaq, gjizë, me luleshtrydhe, me çfarë të duash ti.

Sara Gjordeni: E fërkon kokën natën ti?

Sara Karaj: Ma fërkon ti mua.

Sara Gjordeni: 3 muajt e verës a ndahesh ti nga unë sepse do shkoj me çunat në Jalë?

Sara Karaj: Nuk ka shans, kam për t’u ngjitur nga pas si ferrë.

Sara Gjordeni: A po martohesh me mua?

Sara Karaj: Po.

Sara Gjordeni: Ju lutem duartrokisni./e.t

Të fundit

Avionët luftarakë “Rafale”, Franca merr vendimin e papritur ndaj Serbisë

Pak ditë më parë presidenti serb, Aleksandar Vuçiç zhvillon një takim me homolgun e tij në Francë, Emmanuel Macron...

E vërteta e naftës së Shpiragut

Nga Fatos Çoçoli Për shkak të shtimit të prodhimit dhe shitjeve të makinave elektrike kudo në botë(shitjet e tyre kanë kapur 18 përqind të totalit...

FOTO/ Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”, Ledjona bën ndryshimin drastik

Ledjona Xheladinaj ka vendosur që të bëjë një ndryshim të papritur në imazhin e saj. Ish-banorja e Big Brother Vip 3, ka ndryshuar ngjyrën e...

“Dronët iranianë mund të bëjnë kërdinë”/ Analiza mbi goditjen e Izraelit

Irani ka nisur dhjetëra dronë dhe raketa balistike drejt Izraelit, duke kryer një sulm të pashembullt kundër armikut të tij të përbetuar. Në mesin...

Përse i duhet Ilir Metës simbolika e fitores së partisë së Gruevskit?

Nga Mero Baze Ashtu si Albin Kurti në Kosovë, edhe Ilir Meta në Shqipëri mori pozicion të qartë në zgjedhjet që zhvillohen në Republikën e...

Lajme të tjera

Web TV