Modelja i nxjer gjithë të “palarat” Leonardo Di Caprios

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Leonardo DiCaprio dihet se e shijon jetën prej beqari edhe pse se ka patur romanca të shumta që nga koha kur u bë një yll i Hollivudit.

Modelja e Playboy, Hieke Konings, pretendon se ajo është puthur me yllin e ‘Killers of the Flower Moon’, 49 vjeç, dhe nuk mbeti e impresionuar nga puthje me fituesin e Oskarit.

22-vjeçarja pretendon se është takuar me DiCaprion në një klub nate në një intervistë për edicionin holandez të revistës për meshkuj.

“Ishte në një klub sekret në LA, një nga ato klube ku mund të futesh vetëm me ftesë,” tha ajo në numrin e marsit 2024. “E pashë të ulur atje me bluzën e tij të zezë dhe kapuçin e zi, dhe bëmë kontakt me sy.”

Konings pretendon se menaxheri i DiCaprios iu afrua asaj “më pak se një minutë më vonë” dhe i tha asaj se aktori donte të fliste me të: “Më pas shkova në tryezën e tij dhe u ula pranë tij,” shtoi ajo.

Pas pak kohësh mes dyshes, Konings thotë se ajo refuzoi një ftesë për t’u kthyer në shtëpinë e tij luksoze në Los Anxhelos.

Ne u puthëm për një kohë dhe më pas ai më kërkoi të kthehesha në shtëpi me të”, pohoi ajo. “I thashë jo. Ai reagoi shumë i tronditur. Sigurisht që nuk ishte mësuar.

“Kur thashë se nuk e njoh aq mirë, ai u përgjigj me ëmbëlsi: “E respektoj këtë”. Më pas ai iu drejtua një vajze tjetër dhe e mori në shtëpi!”

Pasi u pyet për aftësinë e tij të puthjes, Konings tha se ishte “OK” por “padyshim jo më i miri”.

/O.S

Të fundit

Avionët luftarakë “Rafale”, Franca merr vendimin e papritur ndaj Serbisë

Pak ditë më parë presidenti serb, Aleksandar Vuçiç zhvillon një takim me homolgun e tij në Francë, Emmanuel Macron...

E vërteta e naftës së Shpiragut

Nga Fatos Çoçoli Për shkak të shtimit të prodhimit dhe shitjeve të makinave elektrike kudo në botë(shitjet e tyre kanë kapur 18 përqind të totalit...

FOTO/ Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”, Ledjona bën ndryshimin drastik

Ledjona Xheladinaj ka vendosur që të bëjë një ndryshim të papritur në imazhin e saj. Ish-banorja e Big Brother Vip 3, ka ndryshuar ngjyrën e...

“Dronët iranianë mund të bëjnë kërdinë”/ Analiza mbi goditjen e Izraelit

Irani ka nisur dhjetëra dronë dhe raketa balistike drejt Izraelit, duke kryer një sulm të pashembullt kundër armikut të tij të përbetuar. Në mesin...

Përse i duhet Ilir Metës simbolika e fitores së partisë së Gruevskit?

Nga Mero Baze Ashtu si Albin Kurti në Kosovë, edhe Ilir Meta në Shqipëri mori pozicion të qartë në zgjedhjet që zhvillohen në Republikën e...

Lajme të tjera

Web TV