test

Shpërthimi në Lushnjë/Presidenti Begaj shpreh ngushëllimet për viktimat dhe të plagosurit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Presidenti i Republikës Bajram Begaj ka zhvilluar një bisedë telefonike me Ministrin e Brendshëm Taulant Balla pas shpërthimit të fuqishëm që ndodhi sot në Lushnjë.

Begaj ka shprehur ngushëllimet familjes Hoxha për humbjen tragjike të dy familjarëve të tyre të dashur.

Po ashtu Kreu i Shtetit ka uruar shërim të shpejtë për të plagosurit e tjerë, mes tyre edhe deputeti socialist, Bujar Çela.

Njoftimi i Presidencës:

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z Bajram Begaj zhvilloi një bisedë telefonike me Ministrin e Brendshëm z. Taulant Balla për t’u interesuar mbi ngjarjen fatkeqe, që ndodhi në Lushnjë, pasditën e sotme.Presidenti i shpreh ngushëllimet familjes Hoxha për humbjen tragjike të dy familjarëve të tyre të dashur.
Presidenti i Republikës I uron shërim të shpejtë të plagosurve dhe deputetit Bujar Çela./E.T

 

Të fundit

Leonardo DiCaprio, xheloz për suksesin e Margot Robbie

Leonardo DiCaprio thuhet se e ka zili Margot Robbie. Siç dihet, filmi “Barbie” i Margot Robbie u vlerësua nga fansat...

Ky këngëtar pritet të jetë një nga banorët e Big Brother VIP Albania 4

Këngëtari i njohur Young Zerka, mund të jetë një nga banorët e edicionit të ardhshëm të “Big Brother VIP”. I ftuar së fundmi në...

Françeska Murati shtatzënë? Ish-banorja e BBVIP 3 sqaron të vërtetën

Ish-banorja e Big Brother Albania VIP 3, Françeska Murati është përfolur shumë për një shtatzëni të mundshme, e kjo për shkak të postimeve të...

Nuk keni për ta njohur/ Ylli i “Game of Thrones” transformohet për rolin e ri

Ylli i “Game Of Thrones”, Jack Gleeson, dukej i panjohur teksa bëri një shëtitje në Londër të mërkurën. Aktori, 32 vjeç, i cili luajti...

Kroaci-Itali, Dalic: Kam besim te skuadra, bëjmë ndeshje të madhe

Zlatko Dalic, tekniku i Kroacisë, u përgjigj pyetjeve të gazetarëve para ndeshjes me Italinë. “Ne jemi gati, të gjithë janë në formë, përveç Vidës që...

Lajme të tjera

Web TV